Filter
Humanitariniai mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 humanitarinių mokslų bakalauro programas - Strategija

Menų bakalauro laipsnį skiriama bakalauro studijų kursą, kad reikia nuo trejų iki penkerių metų užbaigti. Šis laipsnis yra paprastai siūlomos socialiniai mokslai, humanitariniai ir laisvųjų menų.

 

Kas yra strategijos BA? Į strategijos bakalauro rengia studentus karjeros ryšių ir užimtumo viešųjų ryšių ir reklamos pozicijas. Užsiėmimuose pagrindinis dėmesys skiriamas integruoto bendravimo, mokymo istoriją, techniką ir sąvokas šioje srityje. Kai kurie šią studijų programą kursai apima statistinius duomenis, Žurnalistika, bendravimo psichologijos, bendravimo etiką ir mokslinių tyrimų metodus, ir žiniasklaidos komunikacijos. Pasirenkant šio dur leidžia jums specializuotis tam tikrose srityse dalykinio bendravimo, pavyzdžiui, sąskaitos tvarkymo, viešųjų ryšių, reklamos, daugialypės terpės ir duomenų bazės ir valdymo žiniasklaida.Tęstinio mokymo galimybių po uždirba šį laipsnį susijusiai studijuoja magistro ar daktaro laipsnį tokiose srityse kaip strateginis komunikacijos ar strateginio valdymo.

 

Absolventai su į strategiją BA statyti įgūdžius raštu, pateikimą ir galvoti kritiškai iš jų mokymą viešųjų ryšių ir reklamos. Jie sukurti tvirtus tarpasmeninius ir bendravimo sugebėjimų ir gali dirbti aplinkose skaičius.

 

Iš strateginiuose BA sąnaudos skiriasi priklausomai nuo programos trukmės, mokyklos ir šalies, kurioje mokosi. Susisiekite Priėmimo buveinė, kolegijoje ar universitete prašyti informacijos apie išlaidas už numatomą programą.

 

Karjeros perspektyvos strategijos yra gerai, su galimybėmis į organizacijų, pradedant nuo didelių korporacijų į ne pelno organizacijų tiesioginio reagavimo agentūrų įvairovė.Galimi karjera apima pardavimų atstovas, interaktyvios rinkodaros specialistas ir sąskaitos koordinatorių. Rinkos tyrimų analitikai ir rinkodaros specialistai tikimasi pamatyti didžiausią darbo augimą per ateinantį dešimtmetį, o didmeninės ir gamybos pardavimo atstovai gali pamatyti aukščiausius atlyginimus.

 

Dabar tyrimai pasiūlyti išskirtines švietimo galimybes visiems ir yra prieinama iš bet kur pasaulyje. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

 

 

 

 

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Strategija

American University In the Emirates

Saugos ir strateginių studijų bakalauro specializacija ekstremalių situacijų valdyme daugiausia dėmesio skiriama priežasčių ir galimų reakcijos metodų, skirtų kovoti su v ... [+]

Apie

Saugos ir strateginių studijų bakalauro specializacija ekstremalių situacijų valdyme daugiausia dėmesio skiriama priežasčių ir galimų reakcijos metodų, skirtų kovoti su visų rūšių saugumo iššūkiais, nacionaliniais ir tarptautiniais. Svarbu mokytis, kaip planuoti ir valdyti žmogiškąjį kapitalą ir išteklius prieš krizę. Specialybės kursai padės jums formuoti, suvokti, analizuoti ir taikyti tinkamas saugumo ir strateginių žinių valdymo priemones prieš saugumo lygio krizes.

Pagrindiniai kursai

19 KURSAI | 60 KREDITO VALANDŲ

Teorinis saugumo pagrindasSocialinių mokslų tyrimų pagrindai ... (3)Įvadas į tarptautinius santykius ... (3)Strateginio minties įvadas ... (3)Tarptautinė teisė ..... (3)Saugumo ir aplinkosaugos politika .... (3)Geopolitika tarptautiniuose santykiuose ... (3)Lyginamoji politika .... (3)Masinio naikinimo ginklai .... (3)Nacionalinės saugumo ir ginklų lenktynės ..... (3)Komunikacija ir diplomatija .. (3)Žiniasklaidos strategijos ir įgyvendinimas .. (3)Specialiosios temos saugumo ir strateginių studijų srityje .... (3)Tarptautinis konfliktų valdymas .... (3)Terorizmas .. (3)Pagrindinių galių gynybos politika ... (3)Besivystančios pasaulio galios (3)Praktika ... (3)Politikos mokslų įvadas .. (3)Specializacijos kursai... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Susisiekti su mokykla
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
American University In the Emirates

Saugos ir strateginių studijų bakalauro specializacija nelaimių valdymo srityje numato daugybę laukiamų ar nenumatytų įvykių, reikalaujančių saugumo veiksmingumo ir strat ... [+]

Apie

Saugos ir strateginių studijų bakalauro specializacija nelaimių valdymo srityje numato daugybę laukiamų ar nenumatytų įvykių, reikalaujančių saugumo veiksmingumo ir strateginio planavimo prieš galimą krizę. Taip pat reikalingas nenumatytų atvejų planavimas, kai įvyksta netikėta nelaimė, kuri kinta nuo natūralių iki žmogaus sukurtų. Specialybės kursai - tai priežasčių, krizės ir trumpalaikių bei ilgalaikių pasekmių, kaip išvengti ar išvengti krizės, analizė.

Pagrindiniai kursai

19 KURSAI | 60 KREDITO VALANDŲ

Teorinis saugumo pagrindasSocialinių mokslų tyrimų pagrindai ... (3)Įvadas į tarptautinius santykius ... (3)Strateginio minties įvadas ... (3)Tarptautinė teisė ..... (3)Saugumo ir aplinkosaugos politika .... (3)Geopolitika tarptautiniuose santykiuose ... (3)Lyginamoji politika .... (3)Masinio naikinimo ginklai .... (3)Nacionalinės saugumo ir ginklų lenktynės ..... (3)Komunikacija ir diplomatija .. (3)Žiniasklaidos strategijos ir įgyvendinimas .. (3)Specialiosios temos saugumo ir strateginių studijų srityje .... (3)Tarptautinis konfliktų valdymas .... (3)Terorizmas .. (3)Pagrindinių galių gynybos politika ... (3)Besivystančios pasaulio galios (3)Praktika ... (3)Politikos mokslų įvadas ... (3)Specializacijos kursai... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Susisiekti su mokykla
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
American University In the Emirates

Saugos ir strateginių studijų bakalauro specializacija komunikate "Krizių valdymo srityje" užtikrina, kad mokymasis apie krizines situacijas, krizių valdymas ir komunikac ... [+]

Apie

Saugos ir strateginių studijų bakalauro specializacija komunikate "Krizių valdymo srityje" užtikrina, kad mokymasis apie krizines situacijas, krizių valdymas ir komunikacijos efektyvumo įgūdžiai yra nuolat kintančioje aplinkoje. Programos specializacija yra pritaikyta, kad atitiktų Persijos įlankos bendradarbiavimo tarybos ir Artimųjų Rytų poreikius, atsižvelgiant į JAE viziją dėl saugumo atsparumo, atsižvelgiant į daugiadalykius požiūrius į krizių valdymo komunikacijos veiksmus ir veikėjus. Specializacija sukuria strategus ir saugumo ekspertus, kurie gali atlikti svarbų vaidmenį krizinės situacijos metu ir po sąlygų.

Pagrindiniai kursai

19 KURSAI | 60 KREDITO VALANDŲ... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Susisiekti su mokykla
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba