Filter
Humanitariniai mokslai
Jungtinė Karalystė Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - TESOL Jungtinėje Karalystėje - 2019

Humanitarinių mokslų bakalauras - tai pirmosios pakopos akademinės studijos, kurias siūlo viso pasaulio universitetai ir kitų tipų aukštojo mokslo įstaigos. Į šio tipo studijų programas yra įtraukiamos teorinės paskaitos bei praktiniai seminarai, tad jų metu studentai yra paruošiami ne tik tolimesnėms studijoms bet ir profesinės karjeros pradžiai.

Mokymo anglų į Pranešėjai Kitos kalbos programa yra skirta suteikti studentams įgūdžių, būti veiksmingai mokytojas. TESOL dalykai gali būti kalbotyrą mokytojams, Gramatika, metodus, vertinimo ir kalbos įsisavinimo.

Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė, visuotinai žinomas kaip Jungtinės Karalystės ir Didžiosios Britanijos, yra suvereni valstybė, esančiuose prie šiaurės vakarų pakrantėje kontinentinėje Europoje.Dvi labiausiai žinomų (ir seniausia) universitetai Oksfordo ir Kembridžo (dažnai vadinama Oxbridge daugelis britų) Anglija taip pat turi keletą kitų pasaulinio lygio institucijas, įskaitant keletą Londone (ypač Imperial College, London School of Economics, University College Londone ir karalius 's College London, viskas priklauso Londono universiteto)

Geriausios humanitarinių mokslų bakalauro programos - TESOL Jungtinėje Karalystėje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
BAMokymasTESOL

2 Rezultatai TESOL, Jungtinė Karalystė

University of Leeds, Faculty of Education, Social Sciences, and Law

Šis laipsnis suteikia būsimiems pedagogams ir dėstytojams žinias ir praktinius įgūdžius, reikalingus anglų kalbos mokymui kalbų kalbos mokytojams (TESOL). ... [+]

Apžvalga

Kurso metu jūs gausite išsamų ir praktinį supratimą apie anglų kalbos mokėjimą kitų kalbų (TESOL), taip pat praktinius įgūdžius, reikalingus sėkmingai dirbti šioje srityje.

Jūs parengsite efektyvias pamokų planavimo ir klasių valdymo priemones kartu su įgūdžiais, reikalingais kalbai paaiškinti ir apibūdinti, o jūs apsvarstysite mokymo praktinius dalykus. Kursas yra suskirstytas į keturias pagrindines temas: kalbos apibūdinimą, kalbos mokymą, kalbų mokymąsi ir patirtinį tema.

Be to, kad studijuosite modulius, kurie susieja su šiomis pagrindinėmis temomis, jūs taip pat turėsite galimybę įgyti patirties kalbos klasėje, tuo pat metu remti anglų kalbos mokytojus, leidžiančius pritaikyti žinias, įgytas per visą programą.... [-]

Jungtinė Karalystė Leeds
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
York St John University

Šis BA (Hons) anglų kalbos kursas, lingvistika ... [+]

Šis BA (Hons) anglų kalbos kursas, lingvistika

Kurso apžvalga

Anglų kalba, lingvistika

Jūs išmoksite, kaip mes perteikiame prasmę, kaip kalba skiriasi priklausomai nuo kalbėtojo ir situacijos, ir ištirti socialinius, politinius ir ideologinius kalbų mokymo klausimus. Įtraukta tarptautiniu mastu pripažinta dėstytojo kvalifikacija CELTA, sėkmingai apklausiant.

Dr. Becky Muradás-Taylor - anglų kalbos, kalbotyros dalyko direktoriusCELTA

CELTA (anglų kalbos mokymas kitų kalbų kalbėtojams) yra tarptautiniu mastu pripažinta anglų kalbos mokymo kvalifikacija, kurią suteikia Kembridžo universiteto, Kembridžo universiteto dalis. Paprastai jis kainuoja £ 1300, bet yra įtrauktas į anglų kalbą, kalbotyrą... [-]

Jungtinė Karalystė York
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba