$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Tarptautinės sporto vadybos studijos

Darbo rinkoje keičiasi, ir daugelis pozicijų, kad kai reikalaujama tik aukštosios mokyklos diplomą, dabar reikalauja bakalauro laipsnį. Tai ketverių metų programa suteikia asmenims specializuotų žinių ir įgūdžių tobulinimą pagalba joms įvykdyti įvairiose padėtyse. Norintiems laisvųjų menų studijas turėtų apsvarstyti bakalauro laipsnį. Daugelis žmonių gali būti įdomu,… Skaityti daugiau

Darbo rinkoje keičiasi, ir daugelis pozicijų, kad kai reikalaujama tik aukštosios mokyklos diplomą, dabar reikalauja bakalauro laipsnį. Tai ketverių metų programa suteikia asmenims specializuotų žinių ir įgūdžių tobulinimą pagalba joms įvykdyti įvairiose padėtyse. Norintiems laisvųjų menų studijas turėtų apsvarstyti bakalauro laipsnį.

Daugelis žmonių gali būti įdomu, ką Tarptautinės sporto vadybos BA. Tai naujoviška programa, kuri ne tik rengia asmenys valdyti, bet taip pat organizuoti, planuoti ir įvertinti sporto tarptautiniu lygiu. Programa orientuota į sporto valdymo principus, sporto politikos ir bendrųjų veiksmingų valdymo praktiką. Sportas žaidimas yra integruota į programą, siekiant padėti studentams plėtoti stiprius asmeninius įgūdžius ir įgyti supratimą apie kultūrinius skirtumus. Kai programa yra baigtas, absolventai yra pasirengę sėkmingai analizuoti, suprasti, ugdyti ir valdyti įvairias sporto komandas.

Nors šis laipsnis dėmesys skiriamas sporto pramonėje, valdymo ir kūrimo įgūdžių, įgyta taikant šią programą, gali būti taikoma įvairių pozicijų įvairių pramonės šakų. Tarpdisciplininė aspektai šią studijų pagalba, siekiant pagerinti šių absolventų universalumą.

Veiksnių prisidėti prie tarptautinių sporto vadybos bakalauro kainą. Kai pagrindiniai autoriai yra geografinė padėtis institucijos, vidutinė kaina lankomumo ir ar jūs studijuoti asmeniškai arba internetu.

Yra galimybių per sporto srityje įvairovė asmenims su šio laipsnio. Ne tik gali asmenys siekia pozicijas su sporto komandomis, bet jie taip pat gali prisijungti prie sporto rėmimo ir žiniasklaidos bendrovių, taip pat mokslinių tyrimų agentūroms. Tie, su stipriais pardavimų gebėjimus galėtų apsvarstyti rinkodaros ir pardavimo pozicijas, arba eiti į sporto verslą dėl jų pačių.Taip pat yra galimybių patyrę asmenys tapti konsultantais.

Jei turite verslo protą ir už sporto aistra, Tarptautinės sporto vadybos bakalauro gali sukelti puiki galimybė jums. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
RIASA
Lidsas, Jungtinė Karalystė

Tikrai tarptautinė futbolo programa RIASA leidžia studentams patirti naujas kultūras, apsuptas panašiai mąstančių, futbolo apsėstų sportininkų, kurie turi tą pačią aistrą: fut ... +

Tikrai tarptautinė futbolo programa RIASA leidžia studentams patirti naujas kultūras, apsuptas panašiai mąstančių, futbolo apsėstų sportininkų, kurie turi tą pačią aistrą: futbolą. RIASA yra puikus Pathway besikuriantiems futbolininkams, norintiems siekti vieno iš daugelio įvairiausių karjeros galimybių, esančių sporto pramonėje. -
BA
Dieninės
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis