Filter
Humanitariniai mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 9 humanitarinių mokslų bakalauro programas - Tarptautinio verslo administravimo studijos

Bakalauro laipsnis yra puikus pasirinkimas žmonėms įvairiais keliais. Nesvarbu, ar tiesiog ateina iš vidurinės mokyklos ir nori įgyti tvirtą žinių konkrečioje pramonėje, arba kai yra pritvirtintas asocijuotos įmonės ir nori augti per pasirinktą karjeros srityje, dailės bakalauras gali būti labai naudinga.

Kai kurie gali paklausti: "Kas yra Tarptautinio verslo administravimo bakalauro?" Šis laipsnis rengia asmenims sumaniai administracinius ir vadybinius sprendimus tarptautinių ir vidaus reikalus. Šie studentai yra mokomi įvairių verslo aspektus, iš finansų ir apskaitos etikos logistikos. Jie taip pat studijuoti tarptautinėje aplinkoje, prekybos politikos ir efektyvias rinkodaros sprendimus. Baigę šį laipsnį, absolventai gali kurti, įgyvendinti ir prižiūrėti sėkmingo tarptautinio verslo rinkodaros strategijas ir praktiką.

Verslo administravimas yra labai universalus laipsnį.Kaip, pavyzdžiui, daugelis įgūdžių ir žinių, sužinojo, ši programa rengia asmenims įvykdyti daug skirtingų pozicijų, kai kurie iš jų gali atlikti vienu metu, skaičių. Šie universalūs darbuotojų tipai yra labai pageidautina, potencialiems darbdaviams.

Įvairių bakalauro programos turi skirtingus kintamuosius, kurie įtraukti į savo išlaidas. Kur mokykla fiziškai yra, vidutinė kaina lankyti įstaigą ir ar jūs nuspręsite studijuoti universitete ar internete, visa tai prisideda prie laipsnis kainą.

Absolventai yra pasirengę siekti karjeros įvairovė. Ne tik jie galėtų atlikti keletą skirtingų darbo vietų skaičių, bet jie taip pat gali tai padaryti visuose sektoriuose. Visos įmonės turi tinkamą verslo praktiką, todėl absolventai galėtų užsitikrinti pozicijas dėl darbo grupių skaičiaus. Kartu su tradiciniais darbo, verslumo asmenys gali apsvarstyti atidarymo savo verslą, kaip verslo konsultantai.

Jei jūs ieškote laipsnio, kad duos jums visa apimantį švietimą verslo praktiką dėl rinkų visame pasaulyje, Tarptautinės verslo administravimo bakalauro gali būti už jus. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

9 Rezultatai Tarptautinio verslo administravimo studijos

STI ISW Business School Freiburg

Į Verslo administravimo bakalauro - Tarptautinė vadyba ir tarpkultūrinės kompetencijos turi savo pagrindinį dėmesį skiriant dalykų Taikomosios verslo ekonomika, susijusią ... [+]

BA Verslo administravimas - Tarptautinės vadybos: Studijų programa tiems, kurie mėgsta galvoti giliau

Į Verslo administravimo bakalauro - Tarptautinė vadyba ir tarpkultūrinės kompetencijos turi savo pagrindinį dėmesį skiriant dalykų Taikomosios verslo ekonomika, susijusią su tarptautiniu veikla įmonėje. Studijų kursas ruošia studentus valdymo karjerą tarptautiniu dirbančių ar tarptautiniu mastu orientuotų įmonių, nepriklausomai nuo jų sektoriuje. Jums bus kvalifikuoti kaip tarptautinio verslo ekspertas, profesijos, kuri yra daug paklausos.

ISW verslo mokykla Freiburgas, kaip dalį savo kokybės vadybos sistemą, yra įsipareigojusi mokymo studentams specialių žinių, metodikos, socialines kompetencijas ir gebėjimą perduoti šias žinias profesinėje aplinkoje.... [-]

Vokietija Freiburgas
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Middlesex University Malta

Šio kurso tikslas - suteikti jums galimybę plėtoti veiksmingus verslo įgūdžius, realizuoti verslo funkcijų tarpusavio ryšius, sukurti esminius verslo įgūdžius ir išmokti ... [+]

Šiandienos ekonomikoje įmonės turi aptarnauti klientus visame pasaulyje. Mūsų kursas leidžia jums pritaikyti savo įgūdžius ir greitai pasitikėti, kad galėtų klestėti tarptautinėje karjeroje.

Kodėl studijuoti BA Tarptautinės verslo administracijos Middlesex?

Šio kurso tikslas - suteikti jums galimybę plėtoti veiksmingus verslo įgūdžius, realizuoti verslo funkcijų tarpusavio ryšius, kurti svarbius verslo įgūdžius ir išmokti spręsti esamus tarptautinius verslo klausimus ir situacijas.

Mūsų vienerių metų kursas susideda iš pagrindinių verslo ir administravimo įgūdžių, kad galėtumėte sėkmingai dirbti įvairiose privačiojo ir viešojo sektoriaus įmonėse ir apmokyti žinias pasitikėdami pasauline aplinka.... [-]

Malta Pembroke
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Middlesex University London

Šis kursas siekiama suteikti jums sukurti veiksmingą verslo įgūdžius, realizuoti verslo funkcijų sąveiką, sukurti pagrindinius verslo įgūdžius ir būti įgudę spręsti dabar ... [+]

BA Tarptautinio verslo administravimas (galutinis Metai įrašas) Apdovanojimai

Šis kursas siekiama suteikti jums sukurti veiksmingą verslo įgūdžius, realizuoti verslo funkcijų sąveiką, sukurti pagrindinius verslo įgūdžius ir būti įgudę spręsti dabartinius tarptautinius į verslo problemas ir situacijas. Žinoma, bus parengti jums už tarptautinio verslo karjerą apimantį skirtingas kultūras.

Kodėl Žinoma ypatinga?

• Vienerių metų kursas idealiai tinka visiems, norintiems suprasti, ką daro tarptautiniai sėkmingas verslas

• Sukurtas remtis žinant, kad jūs jau sukūrė savo tyrimų

• Šis kursas vienija pagrindinius verslo sritis, integruota programa... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas JK internete
Rugpjūtis 2020
Anglų
Ištęstinės
15 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Middlesex University London

Šis kursas siekiama suteikti jums sukurti veiksmingą verslo įgūdžius, realizuoti verslo funkcijų sąveiką, sukurti pagrindinius verslo įgūdžius ir būti įgudę spręsti dabar ... [+]

Tarptautinis verslas administracija (paskutiniai metai Entry, sausio pradžios), BA apdovanojimai

Kurso pradžia: Indukcinė savaitę nuo 23 2013 sausis; Tarptautinė studentų orientacija nuo 22 2013 sausis Šis kursas siekiama suteikti jums sukurti veiksmingą verslo įgūdžius, realizuoti verslo funkcijų sąveiką, sukurti pagrindinius verslo įgūdžius ir būti įgudę spręsti dabartinius tarptautinius į verslo problemas ir situacijas.

Kodėl Žinoma ypatinga?

• Vienerių metų kursas idealiai tinka visiems, norintiems suprasti, ką daro tarptautiniai sėkmingas verslas

• Sukurtas remtis žinant, kad jūs jau sukūrė savo tyrimų

• Šis kursas vienija pagrindinius verslo sritis, integruota programa... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas JK internete
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cardiff Metropolitan University

Tai populiari greito „viršaus“ programa, suteikianti studentams galimybę įgyti pagyrimo laipsnį per vienerius akademinius metus visą darbo dieną. ... [+]

Kurso apžvalga

BA (Hons) Tarptautinio verslo administravimo yra papildomas laipsnis, kuris leidžia studentams pereiti link pagyrimu laipsnio kvalifikaciją per vienerius metus toliau visą darbo dieną. Laipsnis vyksta per du semestrus ir turi du įvažiavimo punktus kiekvienais mokslo metais.

Šio kurso tikslas - suteikti aukštos kokybės ir profesionaliai atitinkamą kvalifikacijos laipsnį, ugdant studentus kritiškai vertinti vaidmenų vadovų įsipareigojimus šiuolaikiniame tarptautiniame verslo pasaulyje kartu su įgūdžiais ir žiniomis, skirtomis įvairių sričių požiūriui į įvairų verslą.

Mokymasis

Kurso struktūra ir siūlomos mokymo strategijos yra skirtos skatinti į studentą orientuotą mokymosi požiūrį. Tokios strategijos apims; atvejų tyrimai; projektus; praktinės pratybos, papildytos tinkamų pagalbinių medžiagų naudojimu; vaizdo įrašai; ir tt Aktyvus įsitraukimas į dalykinę medžiagą skatina mokymąsi, o daugelis mokymosi strategijų bando tai skatinti.... [-]

Jungtinė Karalystė Kardifas
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SRH Hochschule Berlin

Gauti sau vadybinių uždavinių pagal tarptautinėje aplinkoje. Studijų programos Tarptautinio verslo administravimo gausite žinoti ir dizainas funkcinių sričių įmonės. ... [+]

BA Tarptautinio verslo administravimas

Gauti sau vadybinių uždavinių pagal tarptautinėje aplinkoje. Studijų programos Tarptautinio verslo administravimo gausite žinoti ir dizainas funkcinių sričių įmonės. Be dalykinių kvalifikacijų, mūsų universitetas turi už nuorodas ir vadinamųjų minkštųjų įgūdžių suvokimą.

Mes tarptautiniu orientuota. Mūsų studentai ir dėstytojai iš skirtingų kultūrų.

Mažos grupės, interaktyvios paskaitos

Mūsų universitete jums mokytis mažose grupėse. Jūs aktyviai dalyvauja, įgyti žinių apie konkrečius projektus pagrindu ir išmokti veikti orientuotas sprendimas.

Rodyti dviem sėkmės

... [-]
Vokietija Berlynas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
6 - 7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tallinn University of Technology

Ar žinojote, kad jei kas nors paprasčiausiai kišenės į Japonijos vykdomosios valdžios jiems suteiktą vizitinę kortelę arba pamirštų ją į susitikimo vietą, jų abipusis ver ... [+]

Apžvalga

Ar žinojote, kad jei kas nors paprasčiausiai kišenės į Japonijos vykdomosios valdžios jiems suteiktą vizitinę kortelę arba pamirštų ją į susitikimo vietą, jų abipusis verslas tikriausiai būtų geras? Arba, kad Jungtinė Karalystė turi ilgiausią mokesčių kodą pasaulyje ir yra supakuota su rašytiniais ir nerašytais įstatymais, kuriais siekiama išeiti iš verslininko?

Jei turite kokių nors galingų verslo idėjų, kurios greičiausiai bus sulaikytos savo šalies ribų, ateikite ir mokykitės tarptautinio verslo administravimo puikių niuansų!

Specialybė

Tarptautinio verslo administravimo programa suteikia studentams žinių apie esmines tarptautinių kompanijų funkcijas: vadybą, rinkodarą, logistiką, apskaitą ir finansų valdymą.... [-]

Estija Talinas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The American University of Paris

Pagrindinės įmonės veikia tarpvalstybiniu mastu. Verslo priklauso nuo veiksmingo valdymo ir gebėjimo spręsti problemas. Mūsų programos Paryžiaus centre išmokyti jus visus ... [+]

BA Tarptautinio verslo administravimas Pagrindinės įmonės veikia tarpvalstybiniu mastu. Verslo priklauso nuo veiksmingo valdymo ir gebėjimo spręsti problemas. Mūsų programos Paryžiaus centre išmokyti jus visus reikiamus įgūdžius, reikalingus sėkmingai klestinčią, tarptautinėje aplinkoje.

Tarptautinės programos ir karjera Tarptautinės verslo administravimo katedra siūlo tris didžiųjų ir nepilnamečių:

Tarptautinio verslo administravimas adresai visas funkcines sritis verslo tarptautiniame kontekste. Be mokymosi koncepcijas, modelius ir metodus, susijusius su verslu, jums praktikuoti problemų sprendimas, vadovavimas, firmomis ir efektyvaus bendravimo įgūdžius. Mes pabrėžiame pasaulio supratimą, etika ir atsakomybė. Tarptautinė Finansų ekonomikos programa per finansų ir ne finansų įstaigų ir rinkų. Jis susijęs su optimaliai paskirstyti ribotus finansinio turto, kaip antai pinigų, paskolos, obligacijų, akcijų, ir valiutomis. Mūsų platus programa finansuoti kursus rengia jums suprasti ekonominę ir finansinę aplinką ir leidžia įvertinti alternatyvius investavimo galimybes, finansuoti šias galimybes ir valdyti optimalūs portfeliai-visi įgūdžiai reikalingi darbo vietų finansų įmonių ar investicinių bankų. Verslumo moko smulkaus verslo valdymo pagrindai ir veiklą, būtiną planuojant ir kuriant naujas įmones vienoje šalyje ir tarptautiniu mastu. Tai viskam verslo laipsnis yra orientuota į studentų, kurie nori pradėti savo verslą, dirbti smulkaus verslo, darbo šeimos verslą, ar norite suprasti inovacijų valdymą bet kurioje organizacijoje. ... [-]
Prancūzija Paryžius
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Applied Sciences Worms

Specializacijos modulių visi tarptautiniu orientuota dėka mažesnių grupių dydžių suteikia labai praktiškas. Be šių modulių, sustiprintos projektinis darbas, praktiniai pa ... [+]

Turinys ir struktūra 1 | 1-4 semestras: mokymas pagrindinių ekonomikos ir kalbų 2 | 5 semestras: pusmetis jei įmanoma užsienyje 3 | Semestras 6/7: Specializacija ir magistro darbas (užsienyje semestrą)

1 | Pirmųjų keturių semestrų pagrindai apima klasikinių verslo subjektams, kaip antai

Verslo administravimas ekonomika Apskaita Tarptautinis verslo administravimas (išskirta Užsienio prekyba)

ekonominis pamatas yra palaikoma komunikacijos dalykų:

Verslo anglų kalba kita užsienio kalba (prancūzų, ispanų ir mandarinų) Tarpkultūrinė kompetencija (skirtinguose regionuose Pasaulio prekybos zonose Lotynų Amerikos, Azijos, arabų pasaulyje ir Rytų Europoje) Kitos add-on modulių (matematika, statistika ir tt), taip pat naudojami pamatų. ... [-]
Vokietija Maincas
Spalis 2019
Anglų,Vokiečių
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba