BACHELORSTUDIES

Palyginti 2 humanitarinių mokslų bakalauro programas - Transporto priemonių dizainas

Kai baigsite 3-5 metų bakalauro studijas vaizduojamojo meno, socialinių mokslų ar humanitarinių mokslų srityje, galite gauti bakalauro arba meno bakalauro. Šis laipsnis gali pranešti darbdaviams, kad turite pagrindines žinias apie dalyką, kurį studijuojate.

Kas yra transporto dizaino bakalauro laipsnis? Transportas yra susijęs su mašinomis ir įrankiais, kurie perkelia žmones ir prekes iš vienos vietos į kitą, įskaitant traukinius, automobilius, valtys ir lėktuvus. Dizaino aspektas yra estetika, tvarumas ir efektyvumas. Galimi kursai yra inžinerija, alternatyvūs degalų šaltiniai, vandens sauga ir būsimos rinkos tendencijos. Kai kurios programos apima praktinio mokymosi galimybę.

Kai kurie įgūdžiai, kuriuos galite įgyti per šią programą, apima puikius variklio įgūdžius, akių detalumą ir kritinį mąstymą. Su švelniais variklio įgūdžiais ir akimis smulkmenoms galite spręsti problemas, susijusias su mažais gabalais. Kritiškas mąstymas padeda spręsti tokias problemas.

Studijos svyruoja tarp universitetų ir studijų programų. Norint nustatyti savo laipsnio išlaidas, turite žinoti, kokios rūšies mokesčiai bus mokykla, kurioje lankotės. Taip pat naudinga ištirti knygų išlaidas ir nuspręsti, ar jūs keliausite, važiuokite ar lankysite klases internete.

Turėdamas transporto vadybos bakalauro laipsnį, galite ieškoti karjeros įvairiuose transporto aspektuose. Inžinerijos srityje galite kreiptis dėl automobilio, dviračio, jachtos ar kito automobilio dizainerio padėties. Planuojant transporto maršrutus, pavyzdžiui, civilinės inžinierius, tai dar viena karjera, kuria galite siekti. Žvilgsnis į ateitį gali reikšti kaip įmonės novatoriaus ar tyrėjo darbą, kuris padeda transformuoti automobilius į naujus degalų šaltinius.

Kadangi transporto poreikiai yra universalūs, šį dalyką galima ištirti beveik bet kurioje pasaulio vietoje. Susiaurinkite savo paiešką, nusprendždami, kokiu transportu mokytis ir ieškoti mokyklų, kurios tobulos šioje srityje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

2 Rezultatai Transporto priemonių dizainas Filter

Transporto dizaino bakalauras

IED – Istituto Europeo di Design Torino
BA
Spal. 2020
<
Dieninės
<
3 metai
14 Rgs. 2020
Italų
Universiteto miestelis

Transporto dizaineris yra profesionalus, kuris supranta pagrindines transporto priemones ir gali kurti daugybę įvairių rūšių transporto priemonių, tokių kaip motociklai, jacht ...

Skaityti daugiau

BA (Hons) transporto projekte

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)
BA
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Įspūdingos galimybės egzistuoja kaip automobilių ir transporto kompanijų, kaip dizaino konsultantai, vidaus ir išorės dizaineriai. Kai kurie absolventai nusprendžia pradėti sa ...

Skaityti daugiau