Filter
Humanitariniai mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 humanitarinių mokslų bakalauro programas - Tvarumo studijos

Tie, kurie nori gauti bakalauro laipsnį gali būti domina menų (BA) programos, kurios paprastai trunka apie ketverius metus baigti bakalauro laipsnį. BA menų, kuri apima tokias temas, kaip muzika, šokis, anglų, ryšių ir daugiau tyrimas. Su BA, mokiniai yra pasiruošę rasti profesiją, susijusią su viena iš šių sričių.

Kas yra pastovumą BA? Ši programa moko studentus, kaip paruošti dabartinės ir būsimų kartų planetą todėl tvarus. Studentai mokosi apie iššūkius visuomenei ir aplinkai, ir kaip juos įveikti. Tie, kurie nori siekti tvarumu BA taip pat gali studijuoti tokias temas, kaip lygybės, kovos su klimato kaita ir teisingumą. Studentai gali turėti galimybę pasirinkti savo studijų sritis per didelė.

Gauti bakalauro laipsnį tvarumo gali būti labai naudingas.Ne tik studentai bus pasirengę rasti verslo pasaulyje karjerą, bet jie taip pat gali turėti įgūdžių ir žinių, kad galėtų paveikti ateities kartoms gyvenimą.

Eiti į mokyklą už pastovumą BA kaina labai skiriasi. Šios išlaidos paprastai priklauso nuo institucijos ir šalies, kurioje mokotės. Susisiekite Priėmimo biuras savo mokyklos pasirinkimas daugiau informacijos.

Su tvarumu laipsnį, yra įvairių karjeros pasirinkti iš įvairių. Studentai gali gauti pramonės šakų, tokių kaip švietimas, politologijos, technologijų ar vadybos darbą. Kaip profesionalas, jums bus suteikta galimybė naudotis visuomenė, atlikdami užduotis, pavyzdžiui, išteklių tausojimas, šviesti suinteresuotąsias šalis, skatinti aplinkos apsaugą ir kuriant naujas technologijas.

Jei jūs ieškote lanksčiai ir unikalią mokymosi patirtį, jums turėtų apsvarstyti galimybę imtis internetinius kursus tvarumo.Tokiu būdu, galite perkelti savo tempu ir mokytis iš beveik bet kurioje pasaulio vietoje. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Tvarumo studijos

Higher School of Economics

Aplinkosauginis dizainas šiandien yra tikrovė aplink žmones. Tai išorinis erdvių ir objektų, kurie supa mus, išvaizda. Aplinkos dizaineriai kuria baldus ir interjerus, mi ... [+]

"Vietos organizavimo stadijoje dizaineris tampa dar svarbesnis nei architektas, nes jis žmogų mato aplinkoje, atgaivina šią aplinką", - sakė Aleksandras Džika, BA aplinkos aplinkos dizaino kuratoriusApie

Aplinkosauginis dizainas šiandien yra tikrovė aplink žmones. Tai išorinis erdvių ir objektų, kurie supa mus, išvaizda. Aplinkos dizaineriai kuria baldus ir interjerus, miesto aplinką ir kraštovaizdžius. Ši sfera, kaip niekas kitas, sujungia konceptualumo ir naudingumo požiūrį. HSE MENO IR DIZAINO MOKYKLOJE abiejuose projektuose mokoma aplinkosaugos dizaineriai: studentai tuo pačiu metu sukuria patogią aplinką ir išreiškia sudėtingas mintis grafiniu komunikavimu. Aplinkos dizaino mokymasis - tai galimybė tapti profesionalu, kurio vaidmuo kuriant buveines yra ne mažiau svarbus nei inžinierius ar architektas.... [-]

Rusija Maskva
Rugsėjis 2020
Anglų,Rusijos
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Franklin University Switzerland

... [+]

Planuoti ir skatinti tvarias metodikas [-]
Šveicarija Sorengo Lugano
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba