Filter
Humanitariniai mokslai
Čekija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Verslas Čekijoje - 2019/2020

Humanitarinių mokslų bakalauro studijas siūlo viso pasaulio aukštosios mokyklos. Šio tipo studijas dažniausiai pasirenka studentai, kurie domisi tam tikrais menais humanitariniais ar socialiniais mokslais. Šio tipo studijos paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų.

Verslo studijos suteikia žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris yra reikalingas norint pradėti karjerą versle. Viso pasaulio universitetai bei kitų tipų aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti įvairias verslo specialybes, nuo finansų iki žmogiškųjų išteklių vadybos ar prekės ženklo.

Čekija yra išėjimo į jūrą šalis Vidurio Europoje. Šalis ribojasi su Vokietijos vakaruose, Austrija pietuose, Slovakijos rytuose su Lenkija šiaurėje. Jos sostinė ir didžiausias miestas su 1,3 mln gyventojų, yra Praha.

Geriausios humanitarinių mokslų bakalauro programos - Verslas Čekijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Verslas, Čekija

Anglo-American University

Verslo administravimo bakalauras siūlo išskirtinę valdymo, rinkos ekonomikos, apskaitos, finansų ir rinkodaros programą. Tai verslo ugdymas, kuris sujungia klasės teoriją ... [+]

Verslo administravimo bakalauras

Verslo administravimo bakalauras siūlo išskirtinę valdymo, rinkos ekonomikos, apskaitos, finansų ir rinkodaros programą. Tai verslo ugdymas, kuris sujungia klasės teoriją su realaus pasaulio problemų sprendimu ir tarptautinės fakulteto, turinčio aukščiausios kvalifikacijos ir patirties verslo pasaulyje, teikiamą programą.

Mūsų verslo mokykla Prahoje žino, kad studentams reikia daugiau nei laipsnio: jiems reikia išsilavinimo, kuris juos ruošia realiam pasauliui. Kursai skirti studentams įsisavinti rašytinius ir verbalinius anglų kalbos įgūdžius, reikalingus tarptautiniam verslui, ir kokybinį bei kiekybinį mąstymą. AAU absolventai yra pasirengę konkurencingiausioms ir dinamiškiausioms darbo vietoms rinkoje.... [-]

Čekija Praha
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba