Filter
Humanitariniai mokslai
Čekija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Verslas Čekijoje - 2019

Humanitarinių mokslų bakalauro studijas siūlo viso pasaulio aukštosios mokyklos. Šio tipo studijas dažniausiai pasirenka studentai, kurie domisi tam tikrais menais humanitariniais ar socialiniais mokslais. Šio tipo studijos paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų.

Verslo studijos suteikia žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris yra reikalingas norint pradėti karjerą versle. Viso pasaulio universitetai bei kitų tipų aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti įvairias verslo specialybes, nuo finansų iki žmogiškųjų išteklių vadybos ar prekės ženklo.

Čekija yra išėjimo į jūrą šalis Vidurio Europoje. Šalis ribojasi su Vokietijos vakaruose, Austrija pietuose, Slovakijos rytuose su Lenkija šiaurėje. Jos sostinė ir didžiausias miestas su 1,3 mln gyventojų, yra Praha.

Geriausios humanitarinių mokslų bakalauro programos - Verslas Čekijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Verslas, Čekija

Anglo-American University

Į Verslo administravimo bakalauro siūlo išskirtinę mokymo vadybos, rinkos ekonomikos, apskaitos, finansų ir rinkodaros. Tai verslo mokymas, kuris sujungia savo klasėje te ... [+]

BA Verslo administravimo

Į Verslo administravimo bakalauro siūlo išskirtinę mokymo vadybos, rinkos ekonomikos, apskaitos, finansų ir rinkodaros. Tai verslo mokymas, kuris sujungia savo klasėje teoriją su realaus pasaulio problemų sprendimo, ir programą pristatyti tarptautinėje dėstytojų su aukščiausio lygio kvalifikaciją ir patirtį verslo pasaulyje.

Mūsų verslo mokykla Prahoje žino, kad mokiniai turi daugiau nei laipsnį: jie turi išsilavinimą, kuris rengia juos realiame pasaulyje. Kursai yra skirti studentams įvaldyti rašytinius ir žodinius anglų kalbos įgūdžius, reikalingus tarptautiniam verslui ir plėtoti kokybinį taip pat kiekybinio mąstymas. AAU absolventai yra pasirengę labiausiai konkurencingą ir dinamišką darbo rinkoje.... [-]

Čekija Prague
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba