Filter
Humanitariniai mokslai
Danija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Verslas Danijoje - 2019/2020

Humanitarinių mokslų bakalauras - tai pirmosios pakopos akademinės studijos, kurias siūlo viso pasaulio universitetai ir kitų tipų aukštojo mokslo įstaigos. Į šio tipo studijų programas yra įtraukiamos teorinės paskaitos bei praktiniai seminarai, tad jų metu studentai yra paruošiami ne tik tolimesnėms studijoms bet ir profesinės karjeros pradžiai.

Verslo studijos yra kuriamos taip, kad jas pasirinkę studentai galėtų įgyti žinių ir įgūdžių reikalingų sėkmingai karjeros versle pradžiai. Studentai gali rinktis tokius studijų dalykus kaip finansai, apskaita, ekonomika, organizacinė elgsena, verslo etika ar rinkodara.

Danija 's aukštojo mokslo akcentuoja techninio aukštojo mokslo per mokymosi universitete. Dauguma Danijos universitetuose taip pat siūlo aukštos kokybės tarptautinių studentų kultūrą, nes jos atsipalaidavęs skandinavų požiūris.

Geriausios humanitarinių mokslų bakalauro programos - Verslas Danijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Verslas, Danija

Roskilde Business College

ZIBAT Campus Roskilde (Verslas ir IT) siūlo Jums aukščiausio iki bakalauro laipsnis tarptautinių pardavimų ir rinkodaros valdymo. ... [+]

BA tarptautinių pardavimų ir rinkodaros valdymo

&nbsp

ZIBAT Campus Roskilde (Verslas ir IT) siūlo Jums aukščiausio iki bakalauro laipsnis tarptautinių pardavimų ir rinkodaros valdymo. Jei esate A. (Profesija akademija) absolventas rinkodaros vadybos ar turėti panašius tarptautinius kvalifikaciją, per verslo ir ekonomikos srityje, tada tai 1 ½ metų top-up programa gali būti jums įdomūs.

&nbsp

Ar jums siekti karjeros tarptautinio verslo? Kurso tikslas - ugdyti bakalaurai tarptautinių pardavimų ir rinkodaros valdymo, kuris gali atlikti pareigas, susijusias su tarptautinio verslo rinkoje nepriklausomai ir profesionaliai - su daug dėmesio skiriant mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms, ypač per tarptautinius verslo-verslui pardavimo.... [-]

Danija Roskilde
Rugsėjis 2020
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Niels Brock Copenhagen Business College

De Montforto universitetas ir Niels Brock Copenhagen Business College siūlo tris specializacijos kryptis iš Didžiosios Britanijos verslo administravimo srities „BA“ („Hon ... [+]

„De Montfort“ universitetas ir „ Niels Brock Copenhagen Business College siūlo trijų specializuotų britų (Hons) specializaciją verslo administravimo srityje. Ši programa sukurta kaip dviejų metų aukštojo mokslo laipsnių arba diplomų papildymas. Trys srautai yra Finansai, Rinkodara ir Strategija

PASTABA: Tai yra papildoma BA. Jei jūsų aukščiausias išsilavinimo lygis yra aukštasis, mūsų bakalauras. Verslo studijos bus geriau pritaikytos jūsų profiliui.

Gaukite UK akredituotą BA

Šis vienerių metų papildomas BA leidžia jums pradėti savo tarptautinę verslo karjerą su Jungtinės Karalystės akredituotu verslo administravimo bakalauro laipsniu.

... [-]

Danija Kopenhaga
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba