Filter
Humanitariniai mokslai
Estija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Verslas Estijoje - 2019/2020

Humanitarinių mokslų bakalauro studijas siūlo viso pasaulio aukštosios mokyklos. Šio tipo studijas dažniausiai pasirenka studentai, kurie domisi tam tikrais menais humanitariniais ar socialiniais mokslais. Šio tipo studijos paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų.

Studentams, kurie siekia dirbti su komercija susijusioje srityje, rekomenduotumėme pasidomėti įvairiomis verslo studijų programomis. Kadangi į šio tipo studijų programas yra įtraukiami tokie dalykai kaip žmogiškųjų išteklių vadyba, finansai, rinkodara, lyderytė bei verslo etika, šias studijas pasirinkę studentai įgyja gana visapusišką ir praktiškai pritaikomą išsilavinimą.

Estija yra demokratinė parlamentinė respublika, suskirstyta į penkiolika apskričių, jos sostinė ir didžiausias miestas Būdamas Taline. Estijoje yra 12 visuomenę ir 8 privatūs universitetai. Seniausias universitetas šalyje Tartu universitetas, įkurta 1632 metais.

Geriausios humanitarinių mokslų bakalauro programos - Verslas Estijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Verslas, Estija

Tallinn University of Technology

Ar žinojote, kad jei kas nors paprasčiausiai kišenės į Japonijos vykdomosios valdžios jiems suteiktą vizitinę kortelę arba pamirštų ją į susitikimo vietą, jų abipusis ver ... [+]

Apžvalga

Ar žinojote, kad jei kas nors paprasčiausiai kišenės į Japonijos vykdomosios valdžios jiems suteiktą vizitinę kortelę arba pamirštų ją į susitikimo vietą, jų abipusis verslas tikriausiai būtų geras? Arba, kad Jungtinė Karalystė turi ilgiausią mokesčių kodą pasaulyje ir yra supakuota su rašytiniais ir nerašytais įstatymais, kuriais siekiama išeiti iš verslininko?

Jei turite kokių nors galingų verslo idėjų, kurios greičiausiai bus sulaikytos savo šalies ribų, ateikite ir mokykitės tarptautinio verslo administravimo puikių niuansų!

Specialybė

Tarptautinio verslo administravimo programa suteikia studentams žinių apie esmines tarptautinių kompanijų funkcijas: vadybą, rinkodarą, logistiką, apskaitą ir finansų valdymą.... [-]

Estija Talinas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba