Filter
Humanitariniai mokslai
Gruzija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Verslas Gruzijoje - 2019/2020

Humanitarinių mokslų bakalauro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigus tam tikras pirmosios pakopos studijų programas, kurios paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Priklausomai nuo universiteto bei studento pasirinktos studijų šalies, humanitarinių mokslų laipsnis gali būti suteikiamas pabaigus skirtingas studijas. Tačiau įprastai šis laipsnis yra suteikiamas pabaigusiems menų, humanitarinių ar tam tikras socialinių mokslų studijas.

Verslo studijos yra skirtos tiems studentams, kurie siekia karjeros versle ir nori išsamiau nagrinėti įvairias verslo teorijas ir praktikas. Priklausomai nuo studentų pasirinktos verslo studijų specialybes į jas gali būti įtraukiami gana bendrieji su verslu susiję kursai bei konkretūs tam tikrai specialybei priskiriami studijų dalykai.

Švietimas Gruzija yra dalinai finansuojama tie žmonės siekia išsilavinimo tarp amžiaus 18 ir 35 metų. Ši sistema leidžia studentams įgyti praktinių įgūdžių ir žinių, kurios padeda visas pasaulis susiduria su 21-ojo amžiaus iššūkius.

Geriausios humanitarinių mokslų bakalauro programos - Verslas Gruzijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Verslas, Gruzija

International Black Sea University

Efektyvus valdymas apima turintys į išorės, taip pat vidaus verslo aplinką pažvelgti organizacija veikia per. Su teisingai suprasti įvairių pramonės šakų, taip pat ekonom ... [+]

Apie programą

Efektyvus valdymas apima turintys į išorės, taip pat vidaus verslo aplinką pažvelgti organizacija veikia per. Su teisingai suprasti įvairių pramonės šakų, taip pat ekonomikos tendencijas, geras vadybininkas visada varo savo verslą į sėkmę. Mūsų bakalauro programa leis pereiti su profesinių įgūdžių dalyvauti priimant sprendimus kartu su vadovybės organizacijos.

Sėkmingi vadovai

Sėkmingi vadovai sugeba suprasti organizacijos esmė ir jos tinkamam veikimui svarbą visuose valdymo lygmenyse. Kartu su šia vadybininkas bus gerai žino procesus ir sistemas, kurios teikia verslo operacijas sklandžiai leidžianti bendrovė klestėti ir padaryti pelno. Geras vadybininkas pripažinti žmogaus veiksnys kiekvienoje organizacijoje ir galės pritraukti ir išlaikyti reikiamą šaltinis organizacijoje.... [-]

Gruzija Tbilisis
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba