Filter
Humanitariniai mokslai
Kambodža Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Verslas Kombodžoje - 2019/2020

Humanitarinių mokslų bakalauro studijas siūlo viso pasaulio aukštosios mokyklos. Šio tipo studijas dažniausiai pasirenka studentai, kurie domisi tam tikrais menais humanitariniais ar socialiniais mokslais. Šio tipo studijos paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų.

Verslo studijos suteikia žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris yra reikalingas norint pradėti karjerą versle. Viso pasaulio universitetai bei kitų tipų aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti įvairias verslo specialybes, nuo finansų iki žmogiškųjų išteklių vadybos ar prekės ženklo.

Kambodža, oficialiai žinoma kaip Kambodžos Karalystės ir kai žinomas kaip khmerų imperijos, yra šalis, įsikūrusi pietinėje dalį Indokinijos pusiasalio Pietryčių Azijoje.

Geriausios humanitarinių mokslų bakalauro programos - Verslas Kombodžoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Verslas, Kambodža

AUPP: American University of Phnom Penh

Graduate Management Admission Test arba Bendrosios reikalų programa suteikia studentams dabartinių iššūkių ASEAN regione ir visame pasaulyje supratimą. ... [+]

Programos misija yra parengti studentus pasaulinio pirmavimo bei paslaugų ir mokyti naujos kartos politikos lyderius spręsti sudėtingus klausimus globalizuotame pasaulyje. Jis skirtas asmenims, kurie nori būti politikai nacionaliniu, regioniniu ir vietos valdžios institucijų, tarptautinių organizacijų, nevyriausybinių organizacijų ir įvairių šalių korporacijoms.

Graduate Management Admission Test arba Bendrosios reikalų programa suteikia studentams dabartinių iššūkių ASEAN regione ir visame pasaulyje supratimą. Programa suteikia galimybę studijuoti esminius šiuolaikinio klausimus - konfliktą ir tarp tautų, demokratizacija, ekonominę ir politinę globalizaciją, regioninius konfliktus ir besiformuojančią svarbą nevalstybinių subjektų; taip pat analizuoti ir užsienio ekonominę politiką ir saugumo klausimais regione ir pasauliniu mastu.... [-]

Kambodža Phnom Penh
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba