Filter
Humanitariniai mokslai
Kanada Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Verslas Kanadoje - 2019/2020

Humanitarinių mokslų bakalauro laipsnis, yra suteikiamas sėkmingai pabaigus tam tikras pirmosios pakopos akademines studijas, kurios paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Šio tipo studijos yra orientuotos į tam tikro dalyko žinių gilinimą bei kritinio ir analitinio mąstymo įgūdžių lavinimą.

Verslo studijos yra kuriamos taip, kad jas pasirinkę studentai galėtų įgyti žinių ir įgūdžių reikalingų sėkmingai karjeros versle pradžiai. Studentai gali rinktis tokius studijų dalykus kaip finansai, apskaita, ekonomika, organizacinė elgsena, verslo etika ar rinkodara.

Kanada yra Šiaurės Amerikos šalis, sudaryta iš dešimties provincijų ir trijų teritorijų. Įsikūręs šiaurinėje žemyno dalyje, ji tęsiasi nuo Atlanto iki Ramiojo vandenyno ir į šiaurę į Arkties vandenyne.

Geriausios humanitarinių mokslų bakalauro programos - Verslas Kanadoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Verslas, Kanada

Canadian Mennonite University

Redekop School of Business vystosi būsimų verslo lyderių potencialą suburti gerą verslo praktiką įsipareigojimų tikėjimo, dosnumą, ir paslaugų. ... [+]

Redekop School of Business vystosi būsimų verslo lyderių potencialą suburti gerą verslo praktiką įsipareigojimų tikėjimo, dosnumą, ir paslaugų.

Pelnas perspektyva

Ir už jos ribų klasėje, mokiniai ištirti išminties verslo ir etikos sprendimus sudėtingumą. Mokymas ir kuravimo profesoriai, verslo savininkams, ir ne pelno lyderių, kartu su verslininku reziduojančiu programą, praktikumo vietas, on-campus verslo klubas, tarptautinių studijų galimybes, bei Co-op patirtimi galimybe, kurti pagerintame mokymosi pagrindas.

Studentai pasirengę karjeros pasaulio verslo aplinką, kaip jie mokosi per tarpdisciplininiu verslo programą. Jie turi galimybę dalyvauti įvairiuose tarptautiniuose kelionės studijų kursus, kurie svyruoja nuo mikrofinansų ir plėtros Lotynų Amerikos į verslą Europos Sąjungoje. Studentai taip pat gauti naudos iš plataus tinklo tarptautinių organizacijų, CMU partneriai su visame pasaulyje sukurti stažuotes ar karjeros galimybes.... [-]

Kanada Vinipegas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
120 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba