Filter
Humanitariniai mokslai
Malta Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Verslas Maltoje - 2019/2020

Humanitarinių mokslų bakalauro studijas siūlo viso pasaulio aukštosios mokyklos. Šio tipo studijas dažniausiai pasirenka studentai, kurie domisi tam tikrais menais humanitariniais ar socialiniais mokslais. Šio tipo studijos paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų.

Verslo studijos yra kuriamos taip, kad jas pasirinkę studentai galėtų įgyti žinių ir įgūdžių reikalingų sėkmingai karjeros versle pradžiai. Studentai gali rinktis tokius studijų dalykus kaip finansai, apskaita, ekonomika, organizacinė elgsena, verslo etika ar rinkodara.

Malta yra Pietų Europos šalis, Viduržemio jūros 80 km į pietus nuo Sicilijos ir 333 km į šiaurę nuo Libijos. Malta apima šiek tiek daugiau nei 316 km ², todėl vienas iš pasaulio 's mažiausių ir tankiausiai apgyvendintų šalių.

Geriausios humanitarinių mokslų bakalauro programos - Verslas Maltoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Verslas, Malta

Middlesex University Malta

Šio kurso tikslas - suteikti jums galimybę plėtoti veiksmingus verslo įgūdžius, realizuoti verslo funkcijų tarpusavio ryšius, sukurti esminius verslo įgūdžius ir išmokti ... [+]

Šiandienos ekonomikoje įmonės turi aptarnauti klientus visame pasaulyje. Mūsų kursas leidžia jums pritaikyti savo įgūdžius ir greitai pasitikėti, kad galėtų klestėti tarptautinėje karjeroje.

Kodėl studijuoti BA Tarptautinės verslo administracijos Middlesex?

Šio kurso tikslas - suteikti jums galimybę plėtoti veiksmingus verslo įgūdžius, realizuoti verslo funkcijų tarpusavio ryšius, kurti svarbius verslo įgūdžius ir išmokti spręsti esamus tarptautinius verslo klausimus ir situacijas.

Mūsų vienerių metų kursas susideda iš pagrindinių verslo ir administravimo įgūdžių, kad galėtumėte sėkmingai dirbti įvairiose privačiojo ir viešojo sektoriaus įmonėse ir apmokyti žinias pasitikėdami pasauline aplinka.... [-]

Malta Pembroke
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba