Filter
Humanitariniai mokslai
Marokas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Verslas Maroke - 2019/2020

Humanitarinių mokslų bakalauras - tai vienas iš populiariausių akademinių laipsnių, kuris studentus paruošia tolimesnėms studijoms, o taip pat ir darbo jų pasirinktoje srityje pradžiai.  Vis dažniau viso pasaulio studentai renkasi tęsti savo akademinę karjerą ir stoti į magistro o vėliau netgi ir į doktorantūros studijas.

Verslo studijos yra skirtos tiems studentams, kurie siekia karjeros versle ir nori išsamiau nagrinėti įvairias verslo teorijas ir praktikas. Priklausomai nuo studentų pasirinktos verslo studijų specialybes į jas gali būti įtraukiami gana bendrieji su verslu susiję kursai bei konkretūs tam tikrai specialybei priskiriami studijų dalykai.

Marokas; oficialiai Maroko Karalystės. yra labiausiai į vakarus nuo Šiaurės Afrikos šalyse. Ji turi Atlanto ir Viduržemio jūros pakrantes ir patikima kalnų interjerą. Pagrindiniai ištekliai Maroko ekonomikos žemės ūkio, fosfatai, turizmo ir tekstilės.

Geriausios humanitarinių mokslų bakalauro programos - Verslas Maroke - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Verslas, Marokas

Superior Institutions of Science & Technology (SIST)

Verslo vadybos programa suteikia studentams gilias žinias apie verslo struktūras ir aplinką. Mokymas apima žinių, įgūdžių ir organizacinio valdymo metodų tobulinimą. ... [+]

Apžvalga

Verslo vadybos programa suteikia studentams gilias žinias apie verslo struktūras ir aplinką. Mokymas apima žinių, įgūdžių ir organizacinio valdymo metodų tobulinimą.

Šis kursas rengia studentus globalizacijos, konkurencingumo, naujų technologijų ir tarptautinio įdarbinimo iššūkius.

Be tradicinių gero vadybininko savybių, ši programa skiria ypatingą dėmesį novatoriško elgesio skatinimui ir gebėjimui keistis, ar jis yra techninis, ekonominis ar socialinis. Mokiniai mokosi prisitaikyti mokydami susidūrę su daugybe situacijų, kurios padeda plėtoti verslo įgūdžius, būtinus norint tapti geru vadovu.

Galimos karjeros galimybės

Verslo vadyba yra labai plati sritis, kuri skatina karjerą įvairiose pramonės šakose, įskaitant gamybos, medicinos ir sveikatos priežiūros, labdaros, viešbučių, vyriausybės, chemijos, kompiuterių ir informacinių sistemų, mados, bakalėjos, reklamos ir reklamos, komunalinių paslaugų ir statybos. Platus verslo valdymo aspektas sukuria galimybes viešajame, privačiame ir ne pelno organizacijų sektoriuose.... [-]

Marokas Casablanca Rabat Tangier
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Superior Institutions of Science & Technology (SIST)

Šis kursas skirtas studentams, norintiems siekti karjeros tarptautinio verslo valdymo srityje ir norintiems įgyti konkurencinį pranašumą šiandieninėje pasaulio darbo rink ... [+]

Apžvalga

Šis kursas skirtas studentams, norintiems siekti karjeros tarptautinio verslo valdymo srityje ir norintiems įgyti konkurencinį pranašumą šiandieninėje pasaulio darbo rinkoje.

Kursas suteiks jums visapusiškas žinias ir įgūdžius tarptautinio verslo valdymo ir tarpkultūrinio valdymo, Be to, jums reikia studijuoti vieną užsienio kalbą kaip pagrindinį modulį per visą kursą.

Kursas apima pagrindinius ir pasirinktinius modulius iš verslo valdymo disciplinų. Privalomi moduliai yra pagrindinės pagrindinės žinios ir įgūdžiai, reikalingi šiam studijų sričiai.

Studijuojant verslo ir vadybos studijų laipsniui, galite kurti plačią verslo organizacijų supratimą ir supažindinti jus su dalykinėmis žiniomis tokiose srityse kaip rinkos, klientai, finansai, operacijos, ryšiai, informacinės technologijos ir verslo politika bei strategija.... [-]

Marokas Casablanca Rabat Tangier
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba