Filter
Humanitariniai mokslai
Nikaragva Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Verslas Nikaragvoje - 2019/2020

Humanitarinių mokslų bakalauro laipsnis, yra suteikiamas sėkmingai pabaigus tam tikras pirmosios pakopos akademines studijas, kurios paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Šio tipo studijos yra orientuotos į tam tikro dalyko žinių gilinimą bei kritinio ir analitinio mąstymo įgūdžių lavinimą.

Verslo studijos yra kuriamos taip, kad jas pasirinkę studentai galėtų įgyti žinių ir įgūdžių reikalingų sėkmingai karjeros versle pradžiai. Studentai gali rinktis tokius studijų dalykus kaip finansai, apskaita, ekonomika, organizacinė elgsena, verslo etika ar rinkodara.

Nikaragva yra Centrinėje Amerikoje šalis. Nikaragva įvedęs Ispanijos konkistadorai pradžioje 16 amžiuje. Ispanijos mokyklos ir kursai yra daugelyje miestų, ypač Granada. Ieškoti konkrečių aukcionai vietinių gidų, arba tiesiog paklausti, kai jūs 're ten.

Geriausios humanitarinių mokslų bakalauro programos - Verslas Nikaragvoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Verslas, Nikaragva

Keiser University Latin American Campus

Keizės universiteto verslo administravimo bakalauro laipsnis rengia studentus šiuolaikinio verslo pasaulyje. Studentams siūloma gerai suplanuota verslo mokykla, turinti v ... [+]

Bachelor of Arts in Business Administration

Keizės universiteto verslo administravimo bakalauro laipsnis rengia studentus šiuolaikinio verslo pasaulyje. Studentams siūloma gerai suplanuota verslo mokykla, turinti valdymo, rinkodaros, finansų, apskaitos, statistikos ir teisės kursus.

Programos tikslai Padėti studentams įgyti daugiau įgūdžių analizei, sprendimų priėmimui ir valdymui. Plėtoti studentų gebėjimus suprasti verslo sąvokas, terminus ir teorijas. Plėtoti studentų supratimą apie tarptautinį verslą ir globalizacijos poveikį. Paruoškite mokinius už darbą vadybos, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių, tarptautinio verslo ir finansų srityse. Koncentracijos valdymas Tarptautinis verslas Rinkodara finansai žmogiškųjų išteklių Įgūdžiai jums bus sukurti Būdamas veiksmingas problemų sprendimo ir analitinių įgūdžių ugdymas. Turint pasaulinę verslo orientaciją. Strateginis mąstymas ir planavimo gebėjimai. Prisitaikys prie pokyčių globalizuotame pasaulyje. Asmenų pavertimas komandomis. Greita sprendimų priėmimo aplinka. ... [-]
Nikaragva San Marcos
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba