Filter
Humanitariniai mokslai
Okeanija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Verslas - Okeanija - 2019/2020

Humanitarinių mokslų bakalauro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigus tam tikras pirmosios pakopos studijų programas, kurios paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Priklausomai nuo universiteto bei studento pasirinktos studijų šalies, humanitarinių mokslų laipsnis gali būti suteikiamas pabaigus skirtingas studijas. Tačiau įprastai šis laipsnis yra suteikiamas pabaigusiems menų, humanitarinių ar tam tikras socialinių mokslų studijas.

Verslo studijos yra skirtos tiems studentams, kurie siekia karjeros versle ir nori išsamiau nagrinėti įvairias verslo teorijas ir praktikas. Priklausomai nuo studentų pasirinktos verslo studijų specialybes į jas gali būti įtraukiami gana bendrieji su verslu susiję kursai bei konkretūs tam tikrai specialybei priskiriami studijų dalykai.

Dėl daugelio šalių viduje Okeanijos, darbo progomis ir leidimų dirbti įstatymai labai skiriasi, su duomenimis apie galimybes kai kurių tautų yra riboti. Australija ir Naujoji Zelandija yra pažangiausios šalys šioje srityje.

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų bakalauro programas - Verslas - Okeanija - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Verslas, Okeanija

Kendall College

Verslo studijų programų absolventai valdymo koncentracija yra pasirengę trenktųsi į žemę, veikia sprendimų priėmimo pozicijas.Jie įgyja tvirtą pagrindą valdymo ... [+]

BA Verslas - Valdymas

&nbsp

Verslo studijų programų absolventai valdymo koncentracija yra pasirengę trenktųsi į žemę, veikia sprendimų priėmimo pozicijas. Jie įgyja tvirtą pagrindą valdymo pajėgumus su kursinių, pavyzdžiui, verslo inovacijas, verslumą ir pasaulinio pirmavimo. Per savo studijų ir stažuočių, kurios gali apimti studijas užsienyje, jie baigė pasirengusi prisidėti prie sėkmingiausių įmonių visame pasaulyje.

Valdymo kursas Mėginių ėmimas:

Sprendimų priėmimas - Naudoja padėtis iššūkius ir atvejo studijas.Apima struktūrizavimo sprendimus, formavimo ir patikrinti hipotezę, naudojant duomenis vairuoti sprendimus ir metodus supaprastinti sudėtingus sprendimus sistemas. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Čikaga Australija Sidnėjus Leura  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2020
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba