Filter
Humanitariniai mokslai
Serbija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Verslas Serbijoje - 2019/2020

Humanitarinių mokslų bakalauro studijos (Bachelor of Arts - BA) - tai pirmosios pakopos akademinės studijos, kurios studentus paruošia tolimesnėms studijoms arba darbui jų pasirinktoje srityje. Priklausomai nuo konkrečios studijų programos, studentų pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos ir šalies, kurioje ji yra, šio tipo studijos gali trukti nuo trejų iki penkerių metų.

Verslo studijos studentams suteikia žinių ir įgūdžių reikalingų karjeros versle pradžiai. Priklausomai nuo studentų norų ir poreikių jie gali rinktis tokius studijų kursus kaip reklama, rinkodara, finansai, komunikacija, administravimas, verslo plano ruošimas ar žmogiškųjų išteklių vadyba.

Serbija, oficialiai Serbijos Respublika yra šalis, įsikūrusi Vidurio ir Pietryčių Europos kryžkelėje, apimantis pietinę dalį Panonijos lyguma ir centrinių Balkanuose. Serbija 's sostinėje Belgrade buvo išrinktas kaip vienas ir ateinančiais Europos sostinių.

Geriausios humanitarinių mokslų bakalauro programos - Verslas Serbijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Verslas, Serbija

Royal Business College

Prisijungę BA Verslo vadyba suteikia jums šiuolaikinio išsamų supratimą apie valdymo organizacijos "ir siūlo Jums galimybę gilinti žinias pasirinktoje specialisto valdymo ... [+]

Mūsų internetu ba verslo valdymo suteikia jums šiuolaikinio nuodugniai suprasti valdyti organizacijos "ir siūlo Jums galimybę gilinti žinias pasirinktoje specialisto valdymo srityje. Mes išmokyti jus su žinių ir įgūdžių, reikalingų siekti karjeros valdymą ir siekiant skatinti ir palengvinti kritinį, analitinį mąstymą.

Per Britų akademijos versluiMūsų mokymo metodai apima derinį: paskaitas iš mūsų akademinio personalo; svečių garsiakalbis sesijos; vadovėliai; klasė pratimai, įskaitant diskusijas dėl konkrečių atvejų tyrimus ir žurnalų straipsnių; kompiuterinės laboratorijos sesijos; ir interneto ištekliai.

Vertinimas apima platų metodų. Yra laikotarpio vidurio klasės testai, individualios esė bei pranešimai, grupės ataskaitos, individualūs ir grupiniai pristatymai, ir rašytiniai egzaminai. Įvertinimų derinys yra naudojamas visų mūsų modulių. Šie vertinimai išbandyti savo supratimą apie teorines koncepcijas, taikant verslo praktikos ir gebėjimas analizuoti ir vertinti patį.... [-]

Serbija Serbija internete Belgradas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Singidunum University

Ši studijų programa skirta studentams, norintiems gauti aukštos kokybės išsilavinimą ir įgyti praktinės patirties ekonomikos srityje, o tai leistų jiems aktyviai dalyvaut ... [+]

Ši studijų programa skirta studentams, norintiems gauti aukštos kokybės išsilavinimą ir įgyti praktinės patirties ekonomikos srityje, o tai leistų jiems aktyviai dalyvauti šiuolaikinėje verslo aplinkoje. Belgrado verslo fakultetas, kaip viena iš pirmaujančių ir prestižiškiausių regiono aukštojo mokslo institucijų, turi keturis modulius:

Apskaitos ir audito veikla - nuo pat įmonės įkūrimo verslo fakultetas moko apskaitos ir audito srities ekspertus. Šiuolaikinės verslo sistemos negalėtų veikti be šių sričių ekspertų: apskaita yra pagrindas finansinėms ataskaitoms, parengtoms priimant sprendimus, o auditas padeda didinti įmonės darbo proceso kokybę, nustatant jos trūkumus ir trūkumus bei ieškant būdų, kaip juos įveikti.Finansai ir bankininkystė - atsižvelgiant į pagrindinį finansų vaidmenį verslo augimo ir visos ekonomikos vystymosi procese, galima daryti išvadą, kad ateinančiais metais didės šios srities ekspertų poreikis, kurie galės prisidėti prie šios srities finansavimo. kasdieninė verslo veikla ir strateginis verslo sprendimų priėmimas.Rinkodara ir vadyba - šis modulis yra suprojektuotas pagal šiuolaikinės rinkos reikalavimus: šiuolaikiniai rinkodaros ir vadybos srities specialistai turi būti gerai pasiekti, ty bendrauti, kūrybingi ir išmintingi kasdieniame darbe ir strateginiame verslo sprendimų priėmime. .Žmogiškųjų išteklių valdymas. Žmogiškieji ištekliai ir darbuotojų motyvacija yra pagrindiniai ilgalaikio organizacijos išlikimo rinkoje elementai, o kūrybiškumas ir inovacijos jų įgyvendinime turi didelės įtakos bendram santykių su potencialiems klientams ir prekių vartotojams bei vartotojų kokybei. paslaugos.... [-]
Serbija Belgradas
Susisiekti su mokykla
Anglų,Serbų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba