Filter
Humanitariniai mokslai
Tailandas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Verslas Tailande - 2019/2020

Humanitarinių mokslų bakalauras - tai pirmosios pakopos akademinės studijos, kurias siūlo viso pasaulio universitetai ir kitų tipų aukštojo mokslo įstaigos. Į šio tipo studijų programas yra įtraukiamos teorinės paskaitos bei praktiniai seminarai, tad jų metu studentai yra paruošiami ne tik tolimesnėms studijoms bet ir profesinės karjeros pradžiai.

Verslo studijos yra skirtos tiems studentams, kurie siekia karjeros versle ir nori išsamiau nagrinėti įvairias verslo teorijas ir praktikas. Priklausomai nuo studentų pasirinktos verslo studijų specialybes į jas gali būti įtraukiami gana bendrieji su verslu susiję kursai bei konkretūs tam tikrai specialybei priskiriami studijų dalykai.

Tailandas (ประเทศไทย), oficialiai Tailando (ราช อาณาจักร ไทย) Karalystė yra Pietryčių Azijoje šalis, pakrantės apie Andamanų jūra ir Tailando įlankos. Kapitalo Bankokas yra ne daug lankytojų 'maršrutus pradžios, ir nors modernus miestas, ji turi turtingą kultūros paveldą.

Geriausios humanitarinių mokslų bakalauro programos - Verslas Tailande - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Verslas, Tailandas

Webster University Thailand Campus

Valdymo BA suteikia tarpdisciplininį ir holistinį požiūrį į įgūdžių ir žinių, sprendimų priėmimo, problemų sprendimo ir vadovavimo. Mokymo programa apima verslo, apskaito ... [+]

Valdymas suteikia tarpdisciplininį ir holistinis požiūris į įgūdžius ir žinias priimant sprendimus, sprendžiant problemas ir vadovavimo. Mokymo apima verslo, apskaitos, ekonomikos, verslo ryšių ir valdymo teorijos pamatas ir dėmesys sutelkiamas į analizės ir sprendimų priėmimo plačiame spektro valdymo veiklos. Pagrindinis rengia studentus valdymo susijusių karjeros įvairovė.

Tikslai

Studentas, kuris studentai, įgiję vadybos studijų dur galės: - Įvertinti etikos, socialiniais, kultūriniais ir politiniais klausimais, kaip jie susiję su efektyvaus valdymo organizacijomis.

Taikyti valdymo koncepcijas ir teorijas iš keliose akademinių disciplinų. Analizuoti pasaulinius aspektus dalyvauja valdant visų tipų organizacijos. Taikyti kritinio mąstymo sąvokas duomenų analizės, problemų sprendimo ir sprendimų priėmimo procese. Plėtoti vadovavimo įgūdžius ir žinias, naudojant daugiafunkciniam požiūriui. Plėtoti įgūdžius atitinkamo naudojimo kompiuterių programinės įrangos. Laipsnio reikalavimus ... [-]
Tailandas Bankokas Cha-am
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Stamford International University

Renginių valdymo koncentracija yra sukurta kartu su IMPACT paroda vadybos kompanija ir Kendall kolegija Nacionaliniame Louis universitete, įsikūrusi Čikagoje, JAV. Šie be ... [+]

Apžvalga

Renginių valdymo koncentracija yra sukurta kartu su IMPACT paroda vadybos kompanija ir Kendall kolegija Nacionaliniame Louis universitete, įsikūrusi Čikagoje, JAV. Šie bendradarbiavimai didina studentų rezultatus, nagrinėjant dabartines tendencijas MICE (susitikimas, paskatos, konferencijos ir parodos) srityje.

Kendalo koledžas Nacionaliniame Liuksemburgo universitete įskaito kaip Čikagos pirmoji programa, skirta rengti moksleivius Čikagos pirmaujančių viešbučių ir "Michelin Guide" restoranų ("KTNS Survey", 2017 m.) Kulinarinio meno ir svetingumo valdymo profesijai.IMPACT yra didžiausia renginių vieta Pietryčių Azijoje ir didžiausia regiono parodų, konferencijų ir koncertų vieta.... [-]
Tailandas Bankokas
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
42 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba