Filter
Humanitariniai mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 humanitarinių mokslų bakalauro programas - Vokiečių kalba

Tiems, kurie nori išplėsti savo karjeros galimybes, užsidirbti meno bakalauro vokiečių kalba gali būti puikus būdas atskirti save nuo kitų darbo vietų kandidatų. Studentai, įgiję šį laipsnį, gali būti naudingi kaip vertingi ištekliai bet kuriai bendrovei, organizacijai ar vyriausybinei agentūrai, kuri nuolat bendrauja su šalimis, kuriose yra daugybė vokiškai kalbančių gyventojų.

Kas yra BA vokiečių kalba? Tai yra bakalauro laipsnis, kuris paprastai trunka keturis metus, kad visą darbo dieną dirbantis studentas galėtų baigti, ir suteiks absolventams išsamų vokiečių kalbos supratimą. Priklausomai nuo programos, ji taip pat gali supažindinti studentus su vokiečių literatūros ir kultūros studijomis. Tokiose programose gali būti reikalaujama, kad studentai tam tikrą laikotarpį mokytųsi į užsienį Vokietijoje, kad įgytumėte daugiau žinių apie kalbą ir kultūrą.

Vokietija yra stipri ekonominė jėga Europos Sąjungoje ir pasaulio ekonomikoje. Žinios apie šalį, jos kalbą ir jos vykdymo būdus gali būti labai naudingi visiems, norintiems siekti tarptautinės karjeros.

Vokiečių kalbos BA uždarbis priklausys nuo daugelio veiksnių. Dėl šio kintamumo tie, kurie nori siekti šio laipsnio, turėtų tiesiogiai susisiekti su mokyklomis, kad galėtų sužinoti apie mokymą, registracijos mokesčius ir kitas susijusias išlaidas.

Daugelis karjeros galimybių yra tiems, kurie turi vokiečių kalbos bakalauro laipsnį. Korporacijoms dažnai reikia laisvų vokiečių kalbos darbuotojų, kurie teiktų dvejopo kalbų palaikymo paslaugas, taip pat ir vietines pozicijas. Dėl stipraus ekonominio dalyvavimo, vokiečių kalba taip pat yra svarbi įvairioms vyriausybinėms agentūroms, tarptautinėms organizacijoms ir naujienų šaltiniams.

Yra daugybė mokyklų, siūlančių Vokietijos dailės bakalaurą, iš kurių daugelis leidžia studentams kreiptis elektronine forma. Tiems, kurie nori gauti šį laipsnį, mūsų programų sąrašo peržiūra yra puikus būdas pradėti tyrinėti, kurios mokyklos ir programos atitiks jūsų poreikius. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Vokiečių kalba

University of Johannesburg

Pagyrimų egzaminą sudaro keturi trijų valandų moduliai ir vienas tiriamasis rašinys. Keturi moduliai atspindi 20 kreditų, o tiriamasis rašinys - 40 kreditų. Kursas siūlo ... [+]

Pagyrimų egzaminą sudaro keturi trijų valandų moduliai ir vienas tiriamasis rašinys. Keturi moduliai atspindi 20 kreditų, o tiriamasis rašinys - 40 kreditų. Kursas siūlo dvi galimybes, būtent dėmesį sutelkti į vokiečių literatūrą atliekant vieno komponento vokiečių kalbos tyrimą, arba į vokiečių kalbą ir kalbotyrą su vienu literatūros komponentu. Trys moduliai yra privalomi:

Privalomi moduliai:

Metų moduliai 1 modulis. Tyrimo esė tam tikru žanru ar kalbine tema 2 modulis: XX amžiaus antrosios pusės vokiečių literatūra ir šiuolaikinė vokiečių literatūra 3 modulis: Vokiečių kalbos sintaksė ir morfologija

Pasirinktiniai moduliai:... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johanesburgas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Kent, School of European Culture and Languages

Tiek kultūriškai ir komerciškai, vokiečių yra labai svarbi kalba. Per Europą, jis kalbėjo daugiau žmonių, nei anglų ar prancūzų kalba. ... [+]

BA (Hons) vokiečių

Tiek kultūriškai ir komerciškai, vokiečių yra labai svarbi kalba. Per Europą, jis kalbėjo daugiau žmonių, nei anglų ar prancūzų kalba. Pasaulyje yra trečioji plačiausiai naudojama kalba internete (po anglų ir japonų), ir tai yra dažnai naudojamas kaip antrosios kalbos, Rytų Europoje, kur ji tarnauja kaip bendravimo per tarptautines sienas priemonėmis. Privalumas vokiečių kalba, kartu su žinių apie politinius ir kultūrinius pokyčius vokiškai kalbančiame pasaulyje, atveria karjeros galimybes daugelyje žemyno. Tuo Kent, mes specializuojamės mokant kalbą, literatūrą ir kultūrą vokiečių-kalbančių pasaulio šiandien, taip pat tyrinėti savo literatūrinę ir socialinę istoriją.... [-]

Jungtinė Karalystė Kenterberis
Susisiekti su mokykla
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba