BBA (verslo administravimo bakalauras) -UK Universitetas

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

BBA (verslo administravimo bakalauras), kurį skiria: Anglia Ruskin universitetas) arba kitos galimybės iš Jungtinės Karalystės (Sunderlando universitetas / Northampton universitetas) arba City Vision universitetas iš Kansaso JAV. [12 mėnesių].
Kandidatas, kuris baigė 5 lygio verslo vadybos diplomą, gali pasirinkti bet kurį iš aukščiau išvardytų Jungtinės Karalystės ar JAV universiteto variantų papildyti BBA programą, keliauja į Jungtinę Karalystę universiteto miesteliu arba pasirenka ją baigti per internetinį režimą per universitetinį mokymosi portalą.


Programos kelias, kurį suteikia "Master Education International"
BBA (verslo administravimo bakalauras) yra bakalauro programa, skirta specialistams, dirbantiems JAE, kurie gali būti baigti lankydami klases tik penktadieniais ir 2-2,5 metų laikotarpiu.
"Master Education International" yra patvirtintas QAULIFI-UK kvalifikacijų teikimo centras


2 etapas: "Business Management" diplomas (5 lygis), kurį skiria QUALIFI-UK [7-9 mėnesiai] * [7-10 mėnesių] - 9350 AED kreditų mokesčiai, mokami kas mėnesį mokant 850 AED.

3 etapas: BBA (verslo administravimo bakalauro laipsnis) kandidatas gali pasirinkti papildyti bet kurį iš minėtų akredituotų universitetų:

* "QUALIFI" - Anglija yra pripažįstama kaip apdovanojanti organizacija Anglijos ir Velso kvalifikacijos reguliavimo institucijų. Reguliuotojai yra Kvalifikacijų ir egzaminų reguliavimo tarnyba (Ofqual) Anglijoje ir Valensijos vyriausybė Velse. "City Vision" universitetas yra akredituotas ir pripažįstamas JAV švietimo departamento ir Aukštojo mokslo akreditavimo tarybos (CHEA) kaip nacionaliniu mastu pripažintos akreditavimo agentūros. "City Vision" universitetas yra sertifikuotas MDHE (Misūrio aukštojo mokslo departamentas), kuris teikia aukštojo išsilavinimo paslaugas. Kredito pervedimas Jei manote, kad anksčiau mokydamiesi galėjote pasiekti keletą šio kurso mokymosi rezultatų, kreipkitės į savo kursų vadovą ir gaukite koordinatoriaus patarimus, kad sužinotumėte, ar galite pateikti prašymą dėl ankstesnio mokymosi akreditavimo dalis jūsų kursų ir galbūt net perkeliama tiesiai į BBA / BS bakalauro laipsnį verslo administravimo srityje.

Programos ypatybės

 • Kontroliuojanti mokymosi aplinka
 • Patyręs fakultetas, ekspertas savo srityje
 • Prieiga prie internetinės sistemos, suteikianti visišką paramą
 • Pabaigos kursų medžiaga teikiama be papildomų išlaidų
 • Sesijos savaitgaliais (tik penktadieniais)
 • Dauguma įperkamų mokesčių
  • mokama Mėnesinės išmokos
 • Galimybė tęsti programą iš kitų šalių.

Tinkamumo kriterijai

Idealus kandidatas būtų sėkmingai baigęs savo vidurinę mokyklą bet kurioje disciplinoje. Kandidatai, neturintys aukštųjų mokyklų sertifikavimo, bet turintys didelę darbo patirtį, taip pat bus nagrinėjami kiekvienu konkrečiu atveju.

Reikalavimai registracijai

 • Paso kopija
 • Paso dydžio nuotrauka
 • Akademinės kvalifikacijos kopija (aukščiausia)
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2018

Apie mokyklą

Since 1995, Master Education International (MEI) has served its affiliated and associated institutes in the Middle East, India, the Far East, and their student community at large, by providing UK, US ... Skaityti daugiau

Since 1995, Master Education International (MEI) has served its affiliated and associated institutes in the Middle East, India, the Far East, and their student community at large, by providing UK, US and Indian Higher Education. Its flagship programs are MBA and BBA. MEI is a partner of three prominent UK awarding boards; QUALIFI, BTEC Edexcel and NCC Education and City Vision University USA and Banasthali University India (Listed and Recommended by Ministry of Education, UAE) Masters is also an off-campus office for research based programs leading to Ph.D. MASTER Institute: Providing Quality Higher Education with Affordability in UAE since 1995. Skaityti mažiau
Dubajus , Šardža , Abu Dabis + 2 Daugiau Mažiau