Read the Official Description

Kolegijos Įvadas

Naudota Žemės įdirbimo tikslas

Pagal bendro tikslo akademija "didinti mokymo ir mokslinių tyrimų ir plėtros energijos lygį, sutelkiant dėmesį į studentų gabumų ir licencijos konsultavimo, planavimo būdingą mokymosi procesą ir pagrindinę mokymo programą, glaudžiai bendradarbiaudama su pramonės atstovais ir dalyvauti valdžios projektų, tarptautinių viziją ir užsienio mokymo skatinimo", kolegijų apibrėžiama taip: "su vystymosi tendencijos Taivano laisvalaikio ir svetingumo industrijos, konferencijų ir parodų pramonės, puoselėti talentus, kurių reikia pramonės ir mokslinių tyrimų ir plėtros klausimais", skatinti šių tikslų: 1. Ką auginti aukštos kokybės svetingumo specialistus su Vyriausybe turizmo plėtros politiką, mokymo Restoranas valdymas, turizmas valdymo ir giminiškų profesijų specialistai viešbučio valdymo. 2. Statybos mokyklos su vienu iš kolegijos savybių stiprinti sąveikos mechanizmas pramonėje, pramonės universitetų mainų platformą; sustiprins praktinį mokymo aplinką, kurti visų pusių techninius darbuotojus; didinti mokymo įrangos ir paslaugų efektyvumą į tarptautinę bendruomenę. 3. Stiprinti tarptautinę plėtrą Macro perspektyvos aktyviai skatinti bendradarbiavimą su užsienio turizmo mokykloje svetingumo, siekiant palengvinti mokslo ir technologijų mainus ir plėtoti tarptautinį studento stažuotės patirtį; Hospitality turizmo pramonę reaguoti į ugdyti su profesionalaus elito internacionalizacijos; mokytojus aktyviai dalyvauti tyrime planuoja didinti tarptautinės akademinės statuso kolegijoje. 4. Sukurti etalonas Aukštesnysis kūrybinę energiją ir kūrybiškumą tvarkyti simpoziumas veikla, turizmas Svetingumo pramonė pramonės konsultavimo, konsultavimo, švietimo ir mokymo, skatinti turizmą ir laisvalaikį sertifikavimo sistemą, stiprinti kūrybiškumą ir gyvybingumą akademijoje.

Kolegijos organizacijos ir mokytojai

Turizmas Svetingumo vadybos mokykla Pakuočių maitinimo, turizmo valdymo sistemos (įskaitant turizmo ir svetingumo vadybos magistrantūros studijų programa), viešbučio valdymo departamento trijų fakultetų viso. Kolegija turi gerą fakulteto formuoti studentų iš visų pusių subalansuotą plėtrą ir skatinti techninius darbuotojus pagal mokymo tikslus, mokymo statusą apibendrinti taip:

  1. Stiprus Fakultetas: ligoninės su daugiau dieninio fakulteto docentas fakulteto (profesoriai, docentai, docentas), daugiausia mokytojų santykis šiuo metu yra profesorius asistentas daugiau nei 79.49%.
  2. Siekiant stiprinti mokomąją praktiką, kai kurie skyriai samdyti visą darbo dieną mokytojams esminių sričių verslo bendruomene.
  3. Mokytojų pagrindinio patirtimi rekreacijai, ekskursijos, turizmas, viešbučių, maitinimo daugiausia kolegija, dauguma mokytojų turi vidurinį kompetenciją, įskaitant kalbų (anglų, japonų, ispanų), informacijos valdymo, žmogiškųjų išteklių ir taip toliau.

Būdingas

  1. Kolegija ir verslo bendruomenė naudoti daug ad hoc bendradarbiavimo planą kaip mokymosi naudoti vieną iš funkcijų vystymosi pagrindas.
  2. Naudokite vientisumą kolegija turizmo svetingumo disciplinų, plėtrą pirmaujančių prekinių ženklų, "Kingman šiaurę, pietus Aukštos maistas" akademija funkcijų.
  3. Integracija kolegijų dėstytojų ir įrangos, kosminių išteklių, suplanuoti funkciją į modulinių kursų savybių.
  4. Integracija kolegijų išteklius ir esamus privalumus, teikti pagalbą mokymo ir darbo jėgos tyrimų ir plėtros, Taivano turizmo skatinimas Hospitality akademinės ir mokslinių tyrimų centro formavimas.
  5. Remiantis charakteristikas turizmo ir laisvalaikio pramonės, kolegija dėmesį skiriant mokymo kalbinius įgūdžius ir propaguoti dvikalbį lavinimą bei pažintinį vizitą į užsienį, siekiant pagerinti mokinių užsienio kalbų įgūdžius.
  6. Kolegija fakultetas stiprus, moksliniai tyrimai pajėgumas ir gebėjimas tiek vietoje praktika.

Ateities kryptis

本學院將配合台灣休閒餐旅觀光業之發展趨勢,培養優質人才與進行相關研發事項。因此本學院將從調整師資結構、課程改革、輔導學生考取證照、加強產學合作與推廣教育、發展國際合作等面向積極發展。

Program taught in:
Kinijos

See 8 more programs offered by JinWen University Of Science And Technology »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date