BBA Tarptautinės svetingumo vadybos (Hons)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Verslo administravimo bakalauras (Hons) Tarptautinės svetingumo vadybos 

Trejų metų bakalauro laipsnis su pagyrimu yra aukščiausio lygio bakalauro kvalifikacijos kiekvienas studentas, gali gauti. Pagyrimu laipsnis leidžia jums iš anksto gauti atvykimo į antrosios pakopos magistro laipsnių diapazone taip pat.

Absolventų šią programą tikimasi greitai lipti per valdymo struktūros viešbučio ar kitos apgyvendinimo susijusios įmonės siekia tapti pirmaujančia vyresnieji specialistai ateityje.


- Pirmieji pagyrimu laipsnis regione, kad gali būti baigtas tik tris metus

- Tarptautiniu mastu pripažinta kvalifikacija

- Pereikite į vadovaujančias pareigas svetingumo industrijos

- Pažanga magistro laipsnį, bet verslo drausmės

- Sužinokite, iki šešių kalbomis

- Galimybė vieną semestrą abiejuose EHL ar Kornelio universiteto

Jūsų Stažuotės

Būdamas neatskiriama Jumeirah, prabangių viešbučių grupei už visame pasaulyje žinomų savybių, pavyzdžiui, Burj Al Arab, Jumeirah Beach Hotel, Madinat Jumeirah ir daugelis kitų savybių visame pasaulyje, tikrai suteikia jums neprilygstamą galimybę savo stažuotės. Be to, Akademijos stiprūs ryšiai su svetingumo industrijos taip pat atveria daugiau galimybių kitose gerbiamų penkių žvaigždučių viešbučių tinklai Dubajuje ir tarptautiniu mastu.

Stažuotės laikotarpis studentams trunka apie 6 mėnesius nuo metų 2 studijų programos pradžioje ir gali būti padaryta bet kuriuo penkių žvaigždučių viešbutyje ar reputacijos svetingumo įsteigimo bet kurioje pasaulio vietoje. Akademija padės jums gauti darbą ir palengvinti stažuotę jūsų vardu ir nors jums gali nurodyti viešbutis pirmenybę, vieta nėra garantuojama, nes ji priklauso nuo individualių viešbučių. Akademija buvo praktikantus, esantys Dubajus, Persijos įlankos regione, daugelyje šalių Europoje, Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje, Karibų, Maldyvų ir Azijoje pavadinti tik keletą vietų.

Svetingumo ir turizmo pramonė visada buvo stiprus rėmėjas akademija. Toliau mūsų pageidaujamą pramonės partneriai, kurie pateikė savo studentus su stažuočių galimybes. Daugelis šių bendrovių vėliau pasamdė mūsų absolventai taip pat:

- Jumeirah grupė
- avialinijomis "Emirates"
- "InterContinental Hotels Group"
- Hyatt International "
- "Kempinski
- Starwood Hotels
- "Hilton Worldwide"
- Mariott Tarptautinis
- "Ritz Carlton"
- Fairmont Raffles
- "Accor" grupės
- Shangri-La
- Armani Viešbučiai
- Parker Įmonės

Bendradarbis mokslo Tarptautinių svetingumo operacijų

Mokslo laipsnis bendradarbis yra vienas ir puse metų programa, kurią sudaro iš penkių pirmųjų nėštumo trimestrų bakalauro laipsnį. Ši programa suteikia jums su esminių įgūdžių, reikalingų priežiūros padėtį svetingumo industrijos pamatai. Jūs gausite išsamų įvadą į maisto gamybą, restoranas operacijų, priekinio biuro ir viešbučio skaidymo operacijas, taip pat pagrindinių ir įvadinių verslo ir valdymo klausimais.

Absolventai gali naudoti šią programą, kaip greitai kelyje į svetingumo industrijos karjerą arba gali pasirinkti tęsti studijas į pilną studijų programą akademijoje. Stažuotė gali būti atidėtas, kol jūs paliekate akademiją ir naudojant Akademija partnerius iš pradžių galite gauti stažuotę, kad tramplinų jus į tikrą darbą pabaigoje.

Įrašas reikalavimai ir taikymo procesas dėl mokslo laipsnį bendradarbis yra tas pats kaip verslo administravimas (su pagyrimu.) Programos bakalauras.

minimalūs reikalavimai

- JAE Įvertinimas 12 aukštosios mokyklos diplomą arba lygiaverčių [Mažiausiai 5 GCSE (O-lygiai) ir 3 'A'lygius, kurių pažymių vidurkis 75% arba didesnis. Spustelėkite šią nuorodą, išsamios informacijos apie kitų švietimo ir klasifikavimo sistemas.

- Popieriaus TOEFL rezultatas 550 arba IELTS bendras juosta 6.0.See Išsamiau čia.

- Sėkmingas įėjimas interviu


Pastaba: TOEFL / IELTS yra JAE ministerijos aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų reikalavimus ir yra privaloma visiems studentams net jei anglų kalba yra jų gimtoji kalba. Jūs galite sėdėti TOEFL testo akademijoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 2016

Apie mokyklą

The Emirates Academy of Hospitality Management specializes in providing business management degrees with a hospitality focus and aims to become the world's leading hospitality management school.

The Emirates Academy of Hospitality Management specializes in providing business management degrees with a hospitality focus and aims to become the world's leading hospitality management school. Skaityti mažiau