58294_IMG_4685.jpg

Kursas

Turizmo vadybos verslo administravimo bakalauro laipsnis skirtas suteikti verslininkystės ir vadybos patirtį būsimiems specialistams turizmo ir paslaugų pramonėje. Tai yra teorijos, specialistų žinių ir praktikos mišinys, susijęs su dabartiniais valdymo klausimais vietos, regionų, nacionalinėse ir tarptautinėse turizmo verslo įmonėse ir paslaugų organizacijose.

Įvairios studijų formos, skirtos programai, skirtos tam, kad suteiktų studentams reikalingus įgūdžius ir pasitikėjimą, kad jie galėtų kurti savo verslą arba tapti pramonės valdytojais, kuriems nuolat reikia kvalifikuotų vadovų. Tai yra ypatinga niša Kataro regionui, nes ji rengiasi surengti Pasaulio futbolo čempionatą 2022 m., Be savo vizijos laikyti turistine vieta.

Mokymo priemonė yra anglų kalba.

Programos ir veikla

Pirmojo kurso moduliai ne tik suteikia studentams panoraminį turizmo sektoriaus vaizdą, bet ir supažindina juos su dabartinėmis turizmo pramonės teorijomis, tendencijomis, koncepcijomis ir praktika.

Antrasis ir trečiasis kursai siūlo platų strateginių išteklių plėtros, finansų valdymo ir strateginio valdymo, turizmo politikos ir planavimo, kelionių valdymo, operacijų valdymo, žmogiškųjų išteklių valdymo ir turizmo rinkodaros kursų spektrą. Norėdamas baigti akademinius jūsų Olandijos verslo administravimo bakalauro (BBA) laipsnius, turite galimybę studijuoti metus Nyderlanduose.

Ketvirtaisiais metais intensyvus pramonės dėmesys ir darbo patirtis reikalauja imtis stažuotės pramonėje ir atlikti mokslinių tyrimų projektą.

58295_IMG_4705.jpg

Programa mokoma:
  • Anglų
Stenden University Of Applied Sciences - Qatar

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Stenden University Of Applied Sciences - Qatar »

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 29, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Price
29,000 QAR
Pavasario semestras (2017 m. Vasaris - 2018 m. Liepos mėn.) *: 29 000 QAR (* Semestro mokesčiai taikomi visiems studentams, besimokantiems pirmiau nurodytose programose, už jų pirmąjį studijų metus, ty nuo rugsėjo mėn.).
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date