• Trukmė (metai): 4
 • Kvalifikacija suteikiama: verslo administravimo bakalauras.
 • Kvalifikacijos lygis: 1-asis ciklas (bakalauro laipsnis)
 • Instrukcijos kalba: anglų.
 • Tyrimo būdas: galimos visos darbo dienos ir neakivaizdinės studijos.
 • Mažiausias ECTS kreditas: 240

Programos profilis

Generalinis direktorius

 1. Gaukite patirties verslo administravimo ir vienos iš šių koncentracijų: Energijos naftos ir dujų valdymas; Verslumas ir naujovės; Finansai ir ekonomika; Žmogiškųjų išteklių valdymas; Informacinės sistemos ir socialinės žiniasklaidos priemonės; Valdymas; Rinkodaros komunikacijos; Viešasis administravimas; ir nekilnojamasis turtas.
 2. Parodyti žinias apie verslo procesus ir gebėjimą vertinti pramonės patrauklumą, nustatyti riziką ir verslo galimybes pasaulinėje aplinkoje.
 3. Pasirinkite ir taikykite tinkamas kiekybines ar kokybines metodikas, skirtas analizuoti problemas ir panaudoti šiuolaikines technologines ir analitines priemones, reikalingas sprendimų priėmimui organizacijose palaikyti.
 4. Plėtoti vadovavimo ir organizacinius gebėjimus informuoti apie viziją, įkvepiant darbuotojus ir skatinant naujoves bei pokyčius.
 5. Nustatyti ir įvertinti etines problemas ir pateikti pagrįstus sprendimus praktinėms situacijoms.
 6. Parodyti bendravimo įgūdžius ir ugdyti komandinio darbo įgūdžius.

Konkrečios koncentracijos tikslai:

 1. Gauk sistemingai suprasti su nekilnojamuoju turtu susijusias problemas, analizuoti ir vertinti nekilnojamojo turto ir nekilnojamojo turto pramonę.
 2. Plėtoti supratimą apie planavimo politiką ir įgyvendinimo procesą bei susipažinti su nekilnojamojo turto pramonės teisiniais ir apmokestinimo aspektais.
 3. Taikykite įrankius rinkos tendencijoms ir vertybėms nekilnojamojo turto sektoriuje nustatyti.

Karjeros galimybės

Nekilnojamojo turto investicijų bendrovė, Nekilnojamojo turto akcinė bendrovė, turto vadybininkė, nekilnojamojo turto vertinimo vadybininkė ir konsultantas, nekilnojamojo turto brokeris, nekilnojamojo turto agentas, plėtros ir statybos pramonė, vertintojas, investicijų ir bankų sektorius.

Prieiga prie tolesnių studijų

Pasibaigus studijoms, studentai gali tiesiogiai susipažinti su tolesniais magistrantūros studijomis (MBA, magistrantūra, magistrantūra, MRes, MPhil ir PhD).

Vertinimas

Kursų vertinimas paprastai apima išsamų galutinį egzaminą ir nuolatinį vertinimą.

Nuolatinis vertinimas gali apimti, be kita ko, midterms, projektus ir klasių dalyvavimą. Žemiau pateikti raides apskaičiuojami pagal galutinio egzamino ir tęstinio įvertinimo masę bei faktinius skaitmeninius balus, gautus iš šių dviejų vertinimo komponentų. Pagal kursų klases apskaičiuojamas studento semestro laipsnio vidurkis (GPA) ir kaupiamo taško vidurkis (CPA)

Baigimo reikalavimai

Studentas turi užpildyti 240 ECTS ir visus programos reikalavimus. Reikalingas minimalus bendrasis taškų vidurkis (CPA) 2,0.

Taigi, nors "D-" yra PASS lygis, norint pasiekti 2,0 CPA, reikalingas vidutinis "C" laipsnis.

Mokymosi rezultatai

Iki programos pabaigos absolventai galės:

 1. Tvarko su organizacine aplinka susijusius klausimus ir taiko konceptualius principus, metodus ir priemones sprendžiant su verslu susijusias problemas.
 2. Nustatyti vis sudėtingesnį pasaulinio verslo ir ekonomikos pobūdį bei jo įtaką organizacijos valdymui ir augimui.
 3. Racionalizuokite verslo procesus ir procedūras, kad išspręstumėte iššūkius ir puikiai veiktų intensyviai konkurencijai.
 4. Priimkite etikos principą valdant įmonių praktiką, kad išspręstumėte valdžios institucijų ir tarptautinių forumų padidėjusį spaudimą.
 5. Kritiškai vertinti surinktus duomenis, analizuojant ir interpretuojant duomenis, kad priimtų pagrįstus sprendimus.
 6. Nustatykite ir naudokite tinkamus tyrimo ir verslo modeliavimo įrankius.
 7. Naudokite įgūdžius, reikalingus deryboms ir konfliktų sprendimui, siekiant atkurti pridėtinės vertės bendradarbiavimą

Konkrečios (koncentracijos)

 1. Apibūdinkite ir analizuokite nekilnojamojo turto sektorių, suprasite teisinę pramonės pusę, atskirkite įvairius nekilnojamojo turto įsigijimo ir perdavimo būdus, nuosavybės formas ir parodykite pagrindinius nekilnojamojo turto plėtros, vadybos ir rinkodaros principus.
 2. Paaiškinkite mokesčių pasekmes (pranašumus ir įsipareigojimus), kurie taikomi nuosavybės teise, naudojimui ir perduoti nekilnojamam turtui, ir galėsite paaiškinti šiuos mokesčius klientams.
 3. Skirkite nekilnojamąjį turtą ir kitas investicijas, nustatykite įvairių investicijų į nekilnojamąjį turtą pranašumus ir trūkumus, bei vertinkite duomenis iš vertinimo šaltinių, kad nustatytumėte rinkos tendencijas ir vertybes.

Stipendijos - finansinė pagalba

Universitetas siūlo stipendijas ir finansinę pagalbą dieninių studijų studentams, teikiant stipendijas akademinei stipendijai, finansinę pagalbą, sportines stipendijas ir studentų darbo studijų programas.

Programa mokoma:
 • Anglų
University of Nicosia

Peržiūrėti 41 daugiau kursų University of Nicosia »

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 22, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Contact school
Duration
4 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
8,940 EUR
Vietos / ES studentų kasmetinis mokymas; 9.120 € Tarptautinis studentų kasmetinis mokymas
Deadline
Contact school
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school

Contact school

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school
End Date
Contact school