BBA apskaitos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

BBA apskaitos

Apskaita suteikia pagrindą verslo sprendimams dėl pelningumo, tvarumo ir gerovės .

Apskaitos programa suteikia studentams dinamišką ir pasaulinę perspektyvą apie tai, kaip finansinė informacija naudojama protingiems sprendimams šiandienos verslo aplinkoje. Išsamiai peržiūrėsite tokias plačias temas kaip:

  • Finansinių ataskaitų skaitymas / rengimas / analizė
  • Mokesčiai
  • Veikimo matavimas
  • Biudžeto rengimas ir naudojimas
  • Auditas

Jūs išmoksite įvairias galimybes, pavyzdžiui, imitacijas, pristatymus, mokslinių straipsnių ir paslaugų mokymosi galimybes.

Gaukite savo $ 4,000,000 dalį BBA stipendijoms ir stipendijoms

Nedaug verslo mokyklų siūlo aukštą stipendijų vienam gyventojui skaičių savo studentams. Taip yra todėl, kad kaip viena iš geriausių Kanados mokymosi institucijų, mes siekiame toliau pritraukti tuos studentus iš visos šalies, kurie yra gerai apvalūs ir demonstruoja lyderio savybes tiek klasėje, tiek už jos ribų.

Stipendijų paraiškų pateikimo terminas yra kovo 1 d., O norint pateikti paraišką internetu, jums tereikia užpildyti savo akademinę programą „StFX“ ir pateikti savo 12-ojo laipsnio pirmojo semestro transkriptą.

Kodėl studijuoti verslo administravimą StFX?

Su daugiau nei 90 procentų savo kursų dėsto dieninio fakulteto moderniausių įrenginių , ir su studentais iš daugiau nei 20 skirtingų šalių, jūsų švietimo patirties kokybė yra antra-nė vienas. „Schwartz“ mokyklos fakultetas naudoja įvairius taikomuosius mokymo metodus - modeliavimą, ekskursijas, klasių diskusijas, atvejų analizę, paskaitas, paslaugų mokymosi galimybes, o svečių garsiakalbiai yra įtraukiami į jūsų klases, kad taptų turtinga mokymosi aplinka . Jūs taip pat skatinate pasitikrinti mūsų kooperatyvo švietimo galimybes, kad galėtumėte suteikti dar daugiau realaus pasaulio patirties prieš baigdami!

Lankstus laipsnio pasirinkimas

Kiekviename BBA laipsnio sraute studentai turi galimybę bendradarbiauti su mokymu, kuris apima įdarbinimą, siekiant suderinti mokymąsi klasėje su neįkainojama darbo patirtimi . Naudodamiesi šia programa jūs turite galimybę gauti 12 mėnesių darbo vietoje patirtį prieš gaudami BBA - realią patirtį, suteikiant jums pranašumą, kas yra po baigimo. BBA studentai taip pat skatinami pasitikrinti savo tarptautines mainų galimybes - mokymąsi, kuris pažadina jus tiesiog visame pasaulyje!

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

StFX's Gerald Schwartz School of Business produces some of the world’s most influential business and industry leaders.

StFX's Gerald Schwartz School of Business produces some of the world’s most influential business and industry leaders. Skaityti mažiau