BBA tarptautiniame infrastruktūros valdyme

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar esate tikras žmogus ir vadovavimo įgūdžiai? Ar norėtumėte sukurti aplinką, kuri būtų gera klientams ir darbuotojams? Priemonės valdymas gali būti jums!

Didelę mūsų gyvenimo dalį praleidžiame viešose vietose. Pagalvokite apie prekybos centrus, mokyklas ir įmones, už kurias dirbame. Įrenginių valdytojas užtikrina, kad šių patalpų įrenginiai atitiktų visus reikalavimus, kad klientai jaustųsi patogūs ir darbuotojai būtų produktyvūs. Būdami vadovo, esate įkvepiantis lyderis ir strateginis partneris.

Tyrimo apžvalga

Per ketverius metus jūs sužinosite, kaip plėtoti visapusišką infrastruktūros valdytoją. Kur rasite savo svajonių darbą? Pagalvokite apie didelius, mąstykite bet kur, nes mūsų studentai dirba visame pasaulyje. Bet pirmas dalykas. Jums reikia plėtoti, kad galėtumėte pasiekti. Mes padėsime jums sužinoti, ką reikia žinoti, tobulinti savo įgūdžius ir pasiūlyti mokymą darbo vietoje. Su mūsų programa mes suteiksime jums viską, ko reikia norint gauti būsimą darbą!

1 metai

Du pirmųjų metų moduliai yra siūlomi kintančiu pagrindu.

Žinant įrenginių eksploatavimo pagrindus. Šis modulis yra įvadas į operacijų valdymo ir valdymo informacines sistemas objektų valdymo organizacijose, kartu su praktiniu mokymu įmonėje „Sibelicious“. Jūs dirbsite keliose parduotuvėse, tokiose kaip maitinimas, aptarnavimo stalas, parduotuvių kambarys, restoranas ir virtuvė. Organizuojate, rūpinatės, valdote ir teikiate paslaugas tikriems klientams, kurie kasdien atvyksta pietums, vakarienei, susitikimui ar kongresui. Be to, jūs išmoksite pagrindinius reagavimo į ekstremalius situacijas principus.

Priemonės valdymo pramonės supratimas. Jūs išmoksite, kaip elgtis su Finansų, ekonomikos, rinkodaros, verslo teisės pagrindais

Šiuose moduliuose įgytos kompetencijos metų pabaigoje surenkamos galutiniame projekte. Nedidelėje studentų grupėje atliksite objekto aplinkos prototipą arba atnaujinimą.

2 ir 3 metai (pagrindinis I etapas)

2 ir 3 metus iš viso sudaro 3 moduliai, antroji ir trečioji - pakaitomis.

Žmonių ir organizacijų kūrimas
Pažvelkite į elgesio aspektus dirbant su žmonėmis organizacijose. (Kursai: organizacinis elgesys, verslo teisė

Verslo veiklos ir inovacijų valdymas
Sužinokite, kaip elgtis su santykiais su klientais, paslaugų rinkodara ir kainodaros strategijomis. (Kursai: apskaita, operacijų valdymas, valdymo informacinės sistemos ir rinkodara)

Tarptautinės infrastruktūros pramonės tyrimas

Šioje 5 mėnesių praktikoje patirsite gyvenimą ir darbą realiame gyvenime, tarpkultūrinėje aplinkoje užsienyje.

3 metai (pagrindinis II etapas)

Kokybės valdymo sukūrimas. Pagrindinis šio modulio tikslas yra strateginis valdymas. Ji nagrinėja įmonių strategines galimybes ir skatina strateginiu lygmeniu integruoti tai, ką išmoko ankstesniuose kursuose, remiantis tyrimo gebėjimais.

4 metai

Jūs pasirenkate asmeninį kontekstą, kuriame atliksite bakalauro darbą ir galėsite užpildyti asmeninį mokymo programos komponentą (pvz., Nepilnametis, darbo vieta, patariamoji ataskaita, verslo planas). Asmeniniam treneriui prižiūrint baigsite baigiamąjį darbą, kurį metų pabaigoje ginsite.

Studijų apkrova ir instruktavimas

Studijų apkrova
Studijų apkrova skiriasi pagal temą, tačiau mokykloje praleisite vidutiniškai 32 valandas per savaitę. Tai reiškia paskaitas, darbus projektuose ir užduotyse bei pasirengimą vertinimui. Praktinių savaičių metu „Maistas ir gėrimai“ dirbsite visą darbo dieną virtuvėje, restorane arba už mūsų mokyklos priėmimo.

Studijų instruktavimas
Per savo „International Facility Management“ metus sukursite portfelį. Jūsų studentų karjeros treneris padeda jums įvertinti šį portfelį. Tikimės profesionalaus, į paslaugas orientuoto požiūrio. Jūs vertinate šiuos aspektus visą studijų laikotarpį.

Studentų konsultantas

Studentų konsultantas teikia informaciją, patarimus ir nurodymus, susijusius su švietimo ir profesiniais pasirinkimais, studijų sąlygomis ir stipendijomis studentams. Taip pat reikia kreiptis į asmenį, jei norite aptarti asmenines problemas, kurios gali turėti įtakos jūsų gyvenimui kaip studentui.

Priėmimo sąlygos

Šios programos priėmimo reikalavimai yra:

Breda University of Applied Sciences studijų programai paprastai reikia prilyginti Nyderlandų aukštojo vidurinio išsilavinimo (havo) ar ikimokyklinio lygio (vwo) diplomai.

Palyginus su Nyderlandų švietimo sistema, suraskite savo išsilavinimo lygį ne Olandijos diplomų sąraše.

Gavę jūsų paraišką, informuosime, jei tenkinsite švietimo reikalavimus. Jei kyla abejonių, mūsų diplomą įvertins „Nuffic“ (Nyderlandų tarptautinio bendradarbiavimo aukštojo mokslo organizacijoje) patarimas.

Anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas

Taip pat turėsite įrodyti, kad vienas iš šių testų yra pakankamas:

  • CAE ("Cambridge Advanced Certificate") arba CPE (anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas)
  • IELTS testas (minimalus bendras diapazono rezultatas - 6,0 ir minimalus pokalbis - 6,0)
  • TOEFL testas (minimalus balas 80 internetinių ir mažiausiai 20 pokalbių)

Atleidimas nuo anglų kalbos testo

Jums nereikia pateikti anglų kalbos testo rezultatų, kad būtų leista dalyvauti anglų kalbos programoje, jei:

  • tu esi olandų havo arba vwo absolventas
  • vidurinės mokyklos ar universiteto, kuriame lankėtės ar lankotės, instruktažo kalba anglų kalba yra gimtoji angliškai kalbančioji šalis (ty viena iš šių šalių: Australija, Kanada (išskyrus Kvebeką), Airija, Naujoji Zelandija, Jungtinė Karalystė arba Jungtinės Amerikos Valstijos)
  • Jūs gavote diplomą, kuris yra įtrauktas į "Nuffic" sudarytą diplomų sąrašą, o vienas iš jūsų egzamino buvo anglų kalba.

3 metų trasa

Jei jūsų vidurinės mokyklos diplomas yra panašus į olandų vokiečių diplomą, jums gali būti leista atvykti į trejų metų trasą.

Po bakalauro

Ištyrę tarptautinę infrastruktūros valdymą, turėsite galimybę patekti į įvairias su karjerą susijusias paslaugas namuose ar užsienyje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Breda University of Applied Sciences is a medium-sized, government-funded higher education institute. More than 7,000 Dutch and international students from some 100 countries are studying at our insti ... Skaityti daugiau

Breda University of Applied Sciences is a medium-sized, government-funded higher education institute. More than 7,000 Dutch and international students from some 100 countries are studying at our institute. Skaityti mažiau