BBA tarptautiniame logistikos vadyboje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar matote, kad „iPad“ laiko jį į parduotuvių lentyną? Ar užkertate kelią ligoninėms, turinčioms ilgus laukimo sąrašus? Ar esate atsakingas už lankytojų srautus oro uoste? Viskas yra įmanoma!

Logistika yra susijusi su prekių, informacijos ir žmonių srautų organizavimu ir planavimu laiku ir mažiausiomis sąnaudomis, atsižvelgiant į tvarumo klausimus. Logistikos valdymo programa orientuota į ekonominius ir finansinius logistikos aspektus.

Tyrimo apžvalga

Be specialių žinių įgijimo, programos metu jūs sukursite įvairias kompetencijas, kurių jums reikės vėliau, kad galėtumėte gerai atlikti savo darbą. Jūs tai padarysite, be kita ko, dirbdami su projekto pagrindu „pramonės realaus gyvenimo užduotimis“. Kartu su projektais vadovausitės paskaita, paskaitos ir seminarai, kursai, mokymo ir instruktavimo sesijos. Jūs taip pat atliksite keletą darbo vietų ir dalyvausite ekskursijose ir kelionėse. Visa studijų programa yra labai praktiška. Bendras paketas yra optimaliai susietas su profesijos reikalavimais ir galimybe tęsti studijas.

1 metai

Pirmaisiais metais sužinosite, kokią logistikos priemonę galima naudoti įvairioms įmonėms, kokie yra skirtumai tarp įmonių ir kaip galite stebėti visus logistikos procesus įmonėje ar organizacijoje. Taigi susipažinsite su tokiais klausimais kaip tiekimo ir pirkimo valdymas, teisė ir transporto valdymas. Šiuo tikslu paskaitos, seminarai, treniruotės ar svečių paskaitos, kurios dažnai yra susijusios su grupės užduotimi, bus vykdomos. Pirmųjų metų ekskursijų savaitėje pamatysite, kaip logistikos yra taikomos visose įmonėse; jūs matysite teoriją iš ankstesnių savaičių faktinėje praktikoje - akių atidarymo! Kadangi logistika yra tarptautinė specializacija, tarptautiniame kontekste daug dėmesio skiriama logistikai.

2 metai

Antraisiais metais yra daugiau pasirinkimo laisvės. Išplėsite savo žinias apie logistiką susipažinę su intermodaliniu transportu, gamybos sistemomis ir automatizavimo metodais. Be šių žinių išplėtimo, metų pabaigoje galite įgyti išsamių žinių su konkrečiu akcentu:

 • Tiekimo valdymas: tinkamas prekių ir paslaugų skaičius tinkamu metu.
 • Gamybos logistika: gamybos proceso koordinavimas, stebėjimas ir optimizavimas.
 • Transportas: produktų ar paslaugų vežimas saugiu, greitu, tvariu ir pigiu būdu nuo tiekėjo iki kliento.
 • Sandėliavimas: sandėlių įrengimo optimizavimas.
 • Priežiūros logistika: procesai priežiūros sektoriuje, susiję su optimaliais prekių srautais (įranga ir vaistai), informacija ir žmonėmis (pacientais ir lankytojais).
 • Renginių logistika: koordinuoti, stebėti ir optimizuoti renginių logistikos procesus.

3 metai

Trečiaisiais metais, dirbant profesinėje praktikoje ir studijuojant Breda University of Applied Sciences pakaitomis. Per tris mėnesius, pavyzdžiui, gamybos įmonėje, prekybos įmonėje, ligoninėje ar transporto kompanijoje, įsidarbinsite du kartus. Dėl darbo vietos, jūs galite pasirinkti tą patį akcentą kaip ir konkrečiai temai antraisiais metais, bet jūs taip pat galite ištirti kitą logistikos sritį. Darbo vietų užduočių pavyzdžiai:

 • Klientų aptarnavimo transporto įmonėje gerinimas.
 • Transporto priemonių parko analizė.
 • Atlikti prekių ar lankytojų srautų analizę.
 • Pirkimo plano sudarymas.
 • Sandėlio nustatymo projektavimas.

Pageidautina, kad antrą darbo vietą atliktumėte užsienyje. Tarp dviejų darbo stažo laikotarpių, jūs dirbsite mokykloje, kad įgytumėte išsamių žinių, kiek turinys yra susirūpinęs dėl logistikos srities. Šiuo požiūriu dėmesys bus skiriamas įvairioms tiekimo grandinėms, elektroninei prekybai ir verslumui.

4 metai

Ketvirtaisiais metais pradėsite sekti nepilnamečius: išsamus nepilnametis, kuriame jūs toliau specializuosite dalykinę sritį, arba kitaip žiūrėsite ne tik į savo srities ribas, bet ir atliksite nepilnametis išplėsti savo perspektyvas. Antrajame ketvirtojo pusmečio metu, pavyzdžiui, atliksite kompanijos ar organizacijos, turinčios sudėtingų logistikos srautų, baigimą. Dar kartą galite pasirinkti sektorius, kuriuose trejus metus užsiėmėte savo darbo vieta, arba kitaip visiškai skirtinga logistikos sritis.

Baigiamųjų darbų pavyzdžiai - tai transporto rūšies keitimo tyrimas, tiekimo grandinės tobulinimas, automatizavimo procesų diegimas arba tiekimo modelių taikymas. Jūs parašysite baigiamąjį darbą apie šį užduotį, kurį ginsite egzaminą.

Iki magistro

Taip pat galite naudoti ketvirtus metus, kad gautumėte Pre-Master sertifikatą, kad galėtumėte tiesiogiai susipažinti su magistrantūros studijų programomis verslo studijose, susijusiose su partnerių institutais.

Priėmimo sąlygos

Šios programos priėmimo reikalavimai yra:

Breda University of Applied Sciences studijų programai paprastai reikia prilyginti Nyderlandų aukštojo vidurinio išsilavinimo (havo) ar ikimokyklinio lygio (vwo) diplomai.

Palyginus su Nyderlandų švietimo sistema, suraskite savo išsilavinimo lygį ne Olandijos diplomų sąraše.

Gavę jūsų paraišką, informuosime, jei tenkinsite švietimo reikalavimus. Jei kyla abejonių, mūsų diplomą įvertins „Nuffic“ (Nyderlandų tarptautinio bendradarbiavimo aukštojo mokslo organizacijoje) patarimas.

Anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas

Taip pat turėsite įrodyti, kad vienas iš šių testų yra pakankamas:

 • CAE ("Cambridge Advanced Certificate") arba CPE (anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas)
 • IELTS testas (minimalus bendras diapazono rezultatas - 6,0 ir minimalus pokalbis - 6,0)
 • TOEFL testas (minimalus balas 80 internetinių ir mažiausiai 20 pokalbių)

Atleidimas nuo anglų kalbos testo

Jums nereikia pateikti anglų kalbos testo rezultatų, kad būtų leista dalyvauti anglų kalbos programoje, jei:

 • tu esi olandų havo arba vwo absolventas
 • vidurinės mokyklos ar universiteto, kuriame lankėtės ar lankotės, instruktažo kalba anglų kalba yra gimtoji angliškai kalbančioji šalis (ty viena iš šių šalių: Australija, Kanada (išskyrus Kvebeką), Airija, Naujoji Zelandija, Jungtinė Karalystė arba Jungtinės Amerikos Valstijos)
 • Jūs gavote diplomą, kuris yra įtrauktas į "Nuffic" sudarytą diplomų sąrašą, o vienas iš jūsų egzamino buvo anglų kalba.

3 metų trasa

Jei jūsų vidurinės mokyklos diplomas yra panašus į olandų vokiečių diplomą, jums gali būti leista atvykti į trejų metų trasą.

Po bakalauro

Baigę šią programą, būsite ekspertas susieti logistikos procesus, prekių srautus ir bendravimą. Tikėtina, kad pradėsite jaunesnio ar asistento pareigas ir galėsite dirbti vadovaujančiąja pozicija. Galite pradėti savo karjerą, pavyzdžiui, logistikos analitikas, planuotojas, IKT konsultantas, pirkimo vadovas, tiekimo grandinės valdytojas arba projekto vadovas. Transporto įmonės, gamybos įmonės, tarptautinės įmonės ir daugelis kitų organizacijų visada žiūri į logistikos talentą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Breda University of Applied Sciences is a medium-sized, government-funded higher education institute. More than 7,000 Dutch and international students from some 100 countries are studying at our insti ... Skaityti daugiau

Breda University of Applied Sciences is a medium-sized, government-funded higher education institute. More than 7,000 Dutch and international students from some 100 countries are studying at our institute. Skaityti mažiau