BBA tarptautiniame viešbučių vadyboje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar galite paversti viešbutį nepamirštama patirtimi? Ar derinate puikų aptarnavimą, tvarumą ir pelno didinimą? Jei norite ką nors pakeisti, ši programa skirta jums!

Svetingoje svečiams svarbu sukurti patirties. Kaip atsakote į visuomenės individualizavimą ir kaip jūs susiduriate su vis kritiškesniu klientu? Jūs sužinosite mūsų viešbučio valdymo programoje. Baigę studijas, jūs būsite pasiruošę eiti papildomos mylios su savo profesionalumu, kūrybiškumu ir naujoviškomis idėjomis.

Tyrimo apžvalga

Per ketverius metus išmoksite, kaip vystytis visame „Hotel Manager“. Kur rasite savo svajonių darbą? Pagalvokite apie didelius, mąstykite bet kur, nes mūsų studentai dirba visame pasaulyje. Bet pirmas dalykas. Jums reikia plėtoti, kad galėtumėte pasiekti. Mes padėsime jums sužinoti, ką reikia žinoti, tobulinti savo įgūdžius ir pasiūlyti mokymą darbo vietoje. Su mūsų programa mes suteiksime jums viską, ko reikia norint gauti būsimą darbą!

1 metai

Du pirmųjų metų moduliai yra siūlomi kintančiu pagrindu.

Žinant svetingumo operacijų pagrindus. Šis modulis yra įvadas į operacijų valdymo ir valdymo informacines sistemas svetingumo valdymo organizacijose, kartu su praktiniu mokymu įmonėje „Sibelicious“.

Svetingumo vadybos pramonės supratimas. Jūs išmoksite, kaip elgtis su Finansų, ekonomikos, rinkodaros, verslo teisės pagrindais

Šiuose moduliuose įgytos kompetencijos metų pabaigoje surenkamos galutiniame projekte. Nedidelėje studentų grupėje jūs atliksite „ateities fojė“ prototipą!

2/3 metai Pagrindinis I etapas

2 metus iš viso sudaro 3 moduliai, antroji ir trečioji - kintama.

Žmonių ir organizacijų kūrimas
Pažvelkite į elgesio aspektus dirbant su žmonėmis organizacijose. (Kursai: organizacinis elgesys, verslo teisė

Verslo veiklos ir inovacijų valdymas
Sužinokite, kaip elgtis su santykiais su klientais, paslaugų rinkodara ir kainodaros strategijomis. (Kursai: apskaita, operacijų valdymas, valdymo informacinės sistemos ir rinkodara)

Tarptautinės svetingumo pramonės tyrimas
Šioje 5 mėnesių praktikoje patirsite gyvenimą ir darbą realiame gyvenime, tarpkultūrinę svetingumo aplinką užsienyje.
Praktinė užduotis

Siekiant užtikrinti, kad visi mokiniai galėtų lankyti jų dėstytoją, vadovaudamiesi Breda University of Applied Sciences saugos ir saugumo rekomendacijomis, vykdoma geografinio klasterio politika ir praktika yra šiose šalyse ir regionuose:

Belgija Prancūzija Vokietija Ispanija

* Atkreipkite dėmesį, kad šios paskirties vietos gali pasikeisti dėl nenumatytų aplinkybių.

3 metai

Aukštos kokybės svetingumo valdymo sukūrimas
Pagrindinis šio modulio tikslas yra strateginis valdymas. Ji nagrinėja įmonių strategines galimybes ir skatina strateginiu lygmeniu integruoti tai, ką išmoko ankstesniuose kursuose, remiantis tyrimo gebėjimais.

4 metai

Paskutiniais metais pasirenkate asmeninį kontekstą, kuriame atliksite bakalauro darbą ir galėsite užpildyti asmeninį mokymo programos komponentą (pvz., Nepilnametis, darbo vieta, patariamoji ataskaita, verslo planas). Asmeniniam treneriui prižiūrint baigsite baigiamąjį darbą, kurį metų pabaigoje ginsite.

Studijų apkrova ir instruktavimas

Studijų apkrova
Studijų apkrova skiriasi pagal temą, tačiau mokykloje praleisite vidutiniškai 32 valandas per savaitę. Tai reiškia paskaitas, darbus projektuose ir užduotyse bei pasirengimą vertinimui. Praktinių savaičių „Operacijų“ metu dirbsite visą dieną maitinimo, virtuvės, restorano ar už mokyklos priėmimą.

Studijų instruktavimas
Per savo „Hotel Management“ metus dalyvausite vadybos plėtros programoje. Čia sukuriate asmeninį plėtros planą (PDP). Šis dokumentas pasižymi dinamišku ir besivystančiu turiniu, kuris kartu su jūsų rezultatais bus jūsų susitikimų su Studijų treneriu išvykimo taškas. Jūsų treneris stebės jūsų pažangą ir vystymąsi akademinės patirties metu ir padės jums išnaudoti geriausią savęs.

Studentų konsultantas
Studentų konsultantas teikia informaciją, patarimus ir nurodymus, susijusius su švietimo ir profesiniais pasirinkimais, studijų sąlygomis ir stipendijomis studentams. Taip pat reikia kreiptis į asmenį, jei norite aptarti asmenines problemas, kurios gali turėti įtakos jūsų gyvenimui kaip studentui.

Priėmimo sąlygos

Šios programos priėmimo reikalavimai yra:

Breda University of Applied Sciences studijų programai paprastai reikia prilyginti Nyderlandų aukštojo vidurinio išsilavinimo (havo) ar ikimokyklinio lygio (vwo) diplomai.

Palyginus su Nyderlandų švietimo sistema, suraskite savo išsilavinimo lygį ne Olandijos diplomų sąraše.

Gavę jūsų paraišką, informuosime, jei tenkinsite švietimo reikalavimus. Jei kyla abejonių, mūsų diplomą įvertins „Nuffic“ (Nyderlandų tarptautinio bendradarbiavimo aukštojo mokslo organizacijoje) patarimas.

Anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas

Taip pat turėsite įrodyti, kad vienas iš šių testų yra pakankamas:

  • CAE ("Cambridge Advanced Certificate") arba CPE (anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas)
  • IELTS testas (minimalus bendras diapazono rezultatas - 6,0 ir minimalus pokalbis - 6,0)
  • TOEFL testas (minimalus balas 80 internetinių ir mažiausiai 20 pokalbių)

Atleidimas nuo anglų kalbos testo

Jums nereikia pateikti anglų kalbos testo rezultatų, kad būtų leista dalyvauti anglų kalbos programoje, jei:

  • tu esi olandų havo arba vwo absolventas
  • vidurinės mokyklos ar universiteto, kuriame lankėtės ar lankotės, instruktažo kalba anglų kalba yra gimtoji angliškai kalbančioji šalis (ty viena iš šių šalių: Australija, Kanada (išskyrus Kvebeką), Airija, Naujoji Zelandija, Jungtinė Karalystė arba Jungtinės Amerikos Valstijos)
  • Jūs gavote diplomą, kuris yra įtrauktas į "Nuffic" sudarytą diplomų sąrašą, o vienas iš jūsų egzamino buvo anglų kalba.

3 metų trasa

Jei jūsų vidurinės mokyklos diplomas yra panašus į olandų vokiečių diplomą, jums gali būti leista atvykti į trejų metų trasą.

Po bakalauro

Būdamas svetingumo vadybininku, jūs prižiūrėsite organizaciją, kuri dirba 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir 365 dienas per metus. Mūsų absolventai dirba visame pasaulyje, visame spektro svetingumo industrijoje, pavyzdžiui, viešbučiuose, kurortuose, kruizų kompanijose, maitinimo įstaigose arba konferencijų salėse.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Breda University of Applied Sciences is a medium-sized, government-funded higher education institute. More than 7,000 Dutch and international students from some 100 countries are studying at our insti ... Skaityti daugiau

Breda University of Applied Sciences is a medium-sized, government-funded higher education institute. More than 7,000 Dutch and international students from some 100 countries are studying at our institute. Skaityti mažiau