58293_IMG_4597.jpg

Kursas

Šis ketverių metų verslo administravimo bakalauro laipsnis tarptautiniame svetingumo vadove skirtas parengti studentus, kurie siekia vadovauti pareigūnams svetingumo ir paslaugų organizacijose tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose. Jis išskiriamas pabrėžiant teorijos derinimą su praktiniu sąvokų ir valdymo įgūdžių taikymu, papildomai sutelkdamas dėmesį į internacionalizaciją.

Modulių pagrindinis dėmesys skiriamas tiek paslaugų valdymo, tiek svetingumo valdymo žinioms ir įgūdžiams.

Mokymo priemonė yra anglų kalba.

Programos ir veikla

Pirmaisiais metais studentai pristatomi į svetingumo ir paslaugų sektorių, pabrėžiant įvairius paslaugų ir kliento aspektus paslaugų kontekste.

Antrasis ir trečiasis metai apima įvairius valdymo modulius, orientuotus į operacijų valdymą, žmogiškųjų išteklių valdymą svetingumo kontekste, strateginį valdymą, supratimą apie svetingumą ir paslaugų vertės grandinę bei marketingą svetingumo srityje.

Ketvirtaisiais metais intensyvus pramonės dėmesys ir darbo patirtis reikalaujama imtis stažuotės pramonėje ir atlikti mokslinių tyrimų projektą.

58292_2015_04_19_6023.jpg

Programa mokoma:
  • Anglų
Stenden University Of Applied Sciences - Qatar

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Stenden University Of Applied Sciences - Qatar »

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 29, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Price
29,000 QAR
Pavasario semestras (2017 m. Vasaris - 2018 m. Liepos mėn.) *: 29 000 QAR (* Semestro mokesčiai taikomi visiems studentams, besimokantiems pirmiau nurodytose programose, už jų pirmąjį studijų metus, ty nuo rugsėjo mėn.).
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date