Verslo administravimo bakalauras

Verslo administravimo studijų programas siūlo daugybė viso pasaulio universitetų verslo ir ekonomikos fakultetų. Verslo studijų programas su daugybe specializacijų siūlo įvairiausios pasaulio aukštosios. Šio tipo studijas pasirinkę studentai įgyja tvirtą žinių apie verslą pagrindą, kuris jiems atveria kelius tolimesnėms studijoms bei suteikia konkurencinio pranašumo ieškant darbo. Daugybė aukštųjų mokyklų studentams siūlo ne tik dienines, bet ir ištęstines ar internetines verslo administravimo bakalauro studijas.

Didelė verslo administravimo bakalauro programų įvairovė gali suklaidinti, tačiau neleiskite, kad tai jums sutrukdytų siekti užsibrėžtų tikslų! Savo paieškas pradėkite peržvelgdami žemiau esantį sąrašą, į kurį yra įtrauktos populiariausios verslo administravimo studijos.

Naujai pridėtos verslo administravimo bakalauro programos

Cromwell UK International Education

Executive BBA per 10 mėnesių

Rugsėjis 20, 2018
"Executive BBA" yra 10 mėnesių programa, kurią siūlo "Cromwell UK College". Mes siūlome apmokymus suinteresuotiems kandidatams "Cromwell UK Institute". Vykdomosios BA (Hons) / BBA tinkamumas yra mažiausiai 3 metų darbo patirtis.

Modern College of Business and Science

Bakalauro laipsnis verslo administravimo: vadybos informacinės sistemos

Rugsėjis 26, 2018
Šiandieninė veikla labiau priklauso nuo technologijos nei bet kada. Norėdama sėkmingai versti bet kokį verslą, organizacija reikalauja darbuotojų, turinčių daugiadisciplininių žinių ir kompiuterių įgūdžių. BSBA laipsnis specializuojasi valdymo informacinėse sistemose, apimantis žinias ir specializuotus įgūdžius abiejose verslo ir technologijų srity… [+]se. BSBA MIS laipsnių turėtojai turi unikalų pranašumą, kad jie yra profesionalūs abiejose disciplinose, kurios šiuo metu labai reikalauja ši pramonės šaka. [-]

Amity Institute of Higher Education

Verslo administravimo bakalauras (BBA Hons) - Amity Institute of Higher Education

Rugsėjis 20, 2018
Baigti geriau rytoj. Prisijunk prie mūsų BBA.

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę

Kas yra verslo administravimo bakalauras?

Kas yra verslo administravimo bakalauras?

Verslo administravimo bakalauro studijos - tai pirmosios pakopos aukštojo išsilavinimo laipsnis, kurį siūlo įvairiausi pasaulio universitetai bei verslo mokyklos. Studentai gali rinktis vieną iš daugybės siauresnių su verslu bei komercija susijusių specialybių arba rinktis plačią studijų programą ir studijų kryptį pasirinkti vėlesniuose studijų kursuose. Šio tipo studijų programos nuo humanitarinių bei tiksliųjų mokslų studijų programų paprastai skiriasi tik studijuojamais dalykais. Verslo administravimo bakalauro programos studentams leidžia tęsti studijas ir rinktis norimą magistro programą arba pradėti dirbti.

Kokie yra verslo administravimo bakalauro privalumai?

Verslo administravimo bakalauro studijos studentus paruošia darbui verslo, komercijos ir vadybos srityse. Šio tipo studijų programos yra kiek labiau orientuotos į praktinę verslo pusę. Verslo administravimo studentai paprastai turi atlikti mokslinį tyrimą bei profesinę praktiką. Tad verslo studijas baigę studentai yra gana paklausūs tiek darbo, tiek akademijos srityse.

Kokie dalykai yra įtraukiami į verslo administravimo bakalauro programas?

Į verslo administravimo studijų programas paprastai yra įtraukiami tokie kursai kaip apskaita, finansai, rinkodara, žmogiškųjų išteklių vadyba, ekonomika, verslas, teisė ir etika, organizacinė elgsena, strateginė vadyba, operacijų vadyba ir t.t. Be to, studentai gali rinktis vieną iš siauresnių studijų specializacijų. Pavyzdžiui, išlaikę privalomus bendruosius verslo kursus, studentai gali rinktis studijuoti, informacines technologijas, ryšius su visuomene, tarptautinį verslą ar kitą specialybę.

Kokių karjeros galimybių galima tikėtis įgijus verslo administravimo bakalaurą?

Žmonėms turintiems bakalauro laipsnį paprastai yra kur kas lengviau susirasti geriau apmokamą darbą negu žmonėms neturintiems aukštojo mokslo diplomo. Jau turintiems darbo patirties bakalauro laipsnis gali atverti kelią geresniam darbui bei aukštesnėms pajamoms. Bakalauro studentai studijų metu įgyja tiek darbo vietoje, tiek asmeniniame gyvenime reikalingų įgūdžių - jie lavina sprendimų priėmimo, komunikacijos, grupinio bei individualaus darbo, lyderystės ir kitus naudingus įgūdžius.

Kiek kainuoja verslo administravimo bakalauro studijos?

Bakalauro studijų kaina labai priklauso nuo šalies, kurioje norite studijuoti, taip pat nuo konkretaus universiteto bei studijų programos. Kai kurie universitetai studentams siūlo įvairių formų stipendijas ir kitokią finansinę pagalbą. Todėl konkrečios informacijos reikėtų ieškoti universitetų interneto tinklapiuose arba susisiekus su jų priėmimo skyriais.

Kodėl verta rinktis internetines verslo administravimo bakalauro studijas?

Internetinės verslo administravimo studijos suteikia galimybę studijuoti tiems, kurie negali stoti į dienines ar ištęstines bakalauro studijas dėl darbo ar šeimos įsipareigojimų bei tiems, kurie tiesiog gyvena per toli nuo jų pasirinkto universiteto. Įvairios aukštosios mokyklos naudojasi naujausiomis e-mokymo technologijomis, todėl aukštos kokybės internetines studijas jos gali pasiūlyti žmonėms esantiems kone bet kuriam pasaulio krašte. Internetinių studijų studentai įvairiais būdais gali bendrauti su profesoriais bei kurso draugais bei, be abejo, gali pasiekti įvairias studijoms reikalingas duomenų bazes. Internetinių studijų bakalauro diplomas yra lygiavertis to paties universiteto siūlomų dieninių bakalauro studijų diplomui. Nesvarbu, ar ieškote dieninių, ištęstinių ar internetinių studijų, čia rasite daugybę verslo administravimo studijų programų.