BBA laipsnis kabule Afganistanas

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos kabule Afganistanas 2018

Magistras

Verslo administravimo bakalauras - tai akademinis laipsnis, kuris yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems pirmosios pakopos akademines su verslu glaudžiai susijusias studijas. Dauguma šio tipo studijų programų trunka nuo trejų iki ketverių metų.

Aukštasis mokslas Afganistane yra labai vertinami. Apskritis turi lyderio projektą aukštojo mokslo, kuria siekiama skatinti tarptautinį bendradarbiavimą švietimo ir mokslinių tyrimų srityse. Taip pat yra įvairių centrų, kurie buvo Amerikos pagrindiniai moksliniai ir kultūriniai ryšiai su Afganistanu. Ne piliečiai studijuoti šalies geografiją ir kultūrą labai lengvai.

Kabulas yra senovės miestas, nuolat kovojo visomis regiono didžiųjų imperijų ir religijų. Žinoma senovėje kaip Kabura vėliau pervadintas Parapamisidae pagal Bactrian graikai, kurie pastatyti miestą čia. Kabulas tapo budistų mieste, kuriame per kushan eros, su Indijos induistų ir musulmonų su arabų ekspansijos iš rytų.

Peržiūrėti visas verslo administravimo programas kabule Afganistane 2018

Skaityti Daugiau

Verslo Administravimo Bakalauras

American University of Afghanistan
Su bendrabučiu Dieninės May 2018 Afganistanas Kabulas

Verslo departamentas suteikia studentams teorijų ir koncepcijų, susijusių su tarptautiniu, pasaulinės klasės verslo praktiką.Departamentas siekia doktorantams, kurie bus [+]

Verslo administravimo bakalauras

&nbsp

Verslo departamentas suteikia studentams teorijų ir koncepcijų, susijusių su tarptautiniu, pasaulinės klasės verslo praktiką. Departamentas siekia pakopos studentams, kurie bus konkurencingi vidaus ir tarptautinėse įmonėse, ir kurie gali sėkmingai tęsti studijas antrosios pakopos lygmenyje.

Tikslai, mokymo programų ir mokymo metodikos katedros yra skirtos suteikti studentams su

&nbsp

1) Tvirtas pagrindas tam tikrais sričių žiniomis tarptautinių geriausios praktikos lygiu;

2) išsamią įvadas į vieną drausmės (apskaita, finansai, arba vadyba);

3) profesionalumo ir jos praktikos supratimas; ... [-]