Verslo administravimo bakalauro programos - Aplinkos studijos

Palyginti verslo administravimo programas - Aplinkos studijos

Aplinkos studijos

BBA yra ketverių metų bakalauro bakalauro verslo administravimo laipsnis. Daugiausia dėmesio skiriama verslo administravimui ir prekybai. Daugelis programų leidžia studentams pasirinkti koncentraciją, kurios specializacija.

Kas yra BBA aplinkosaugos studijose? Tai bakalauro laipsnis, jungiantis verslo ir aplinkos studijų kursus į vieną programą. Daugelis programų siūlo tradicines verslo klases, kurių sudėtingas aplinkosauginių dalykų pasirinkimas. Studentai gali sužinoti apie verslo modelius, kurie atsižvelgia į aplinkos tvarumą. Galite imtis tokių kursų kaip JAV aplinkosaugos taisyklės, ekologijos pagrindai, rinkodaros principai, augmenijos valdymas, ekosistemų atkūrimas ir valdymas bei pasaulinė verslo perspektyva.

Programos dalyviai dažnai gauna vertingų vadovavimo įgūdžių, dirbdami naudodamiesi tokia programa. Daugelis darbdavių nori paskatinti asmenis, rodančius vadovavimo iniciatyvą greičiau. Kaip studentas, jūs taip pat galite įgyti problemų sprendimo įgūdžių dinamiškoje aplinkoje. Galite išmokti pagrįsti sprendimus keliomis perspektyvomis. Jūs taip pat galite įgyti bendravimo įgūdžių ir išmokti bendrauti su žmonėmis iš įvairių sričių.

Studijų kaina gali svyruoti priklausomai nuo mokyklos, kurią pasirinkote dalyvauti. Vieta, programos ilgis ir programos reikalavimai gali turėti įtakos lankomumo kainai. Jūsų pasirinktos mokyklos priėmimo įstaiga gali pasiūlyti išsamią informaciją apie registracijos mokesčius.

Aplinkosaugos studijų absolventai paprastai turi galimybę taikyti ekonomiką aplinkosaugos klausimams, susijusiems su klimato kaita ir gamtos ištekliais. Tai padaro jus unikalią kvalifikaciją įvairiausiose verslo ir aplinkos srityse. Galite būti pasirengus tokiems vaidmenims kaip vadybininkas, lobistas, rinkodaros specialistas, konsultantas ir advokatas. Karjera gali būti prieinama valdžios institucijose, komercijose, ne pelno organizacijose ir pramonėje.

Šiandien daugybę laipsnių siūloma internetu. Tai leidžia jums įgyti kvalifikacinį laipsnį, kai susiduriate su daugybe gyvenimo kliūčių. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti Daugiau

BBA į aplinkos ir turto valdymo

JinWen University Of Science And Technology
Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Taivanas Taipei

20 a pramonės automatizavimas, informacija, sukūrė ekonominę plėtrą; Bet gana taip pat turėjo aplinkos taršą ir klausimą dėl pasaulinės klimato kaitos. [+]

20 a pramonės automatizavimas, informacija, sukūrė ekonominę plėtrą; Bet gana taip pat turėjo aplinkos taršą ir klausimą dėl pasaulinės klimato kaitos. Aplinkos taršos tapo tarptautinis klausimas: aplinka bus prekyba, aplinka yra diplomatija, aplinka garantuoja klausimas yra ateitis Pagrindinis ašis. Aplinka klausimas ne gryna inžinerijos technologija gali išspręsti, privalo dėl socialinės pažinimo, minia psichologija surinkti harmoniją, taip pat su kitų rūšių metu gerbti etikos, pasiekia natūralų atsargumo tęsti amžinai plėtoti.

Ši mokykla mano sudėtingumą ir svarbą aplinkos klausimą ateityje, 1999 metais įsteigė aplinkos valdymo skyrius, ir parengia atitinkamą mokymo programą, atsižvelgiant į ateities tendencijas plėtros planą. Jos pagrindinė tyrimas vartai vis dar taikoma disciplinas ir tt ekonomikai, visuomenei, etikos, psichologijos, išskyrus ekologija vartų išorės. ... [-]