Filter
Verslo administravimas
Azija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti verslo administravimo programas - Aplinkos studijos - Azija - 2019

Verslo ir komercijos bakalauro studijas baigusiems absolventams dažnai yra suteikiamas verslo administravimo bakalauro laipsnis. Dieninės šio tipo studijos paprastai užtrunka apie ketverius metus.

Aplinkosaugos studijos yra kuriamos taip, kad studentai galėtų įgyti tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris jiems padėtų rasti norimą darbą ir sėkmingai kilti karjeros laiptais. Aplinkosaugos studijas pabaigę specialistai gali pradėti dirbti tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus bendrovėse ir institucijose, kurios yra susijusios su aplinkosauga.    

Studentai, kurie baigti savo laipsnį Azijos dalis auga numerius. Šiuo metu antra ir trečia pagal dydį ekonomika Azijoje. Be apribojimų, studentai turi aprašyti savo laiką Azijoje kaip geriausią patirtį savo gyvenimą. Šiandien trys iš keturių labiausiai apgyvendintų pasaulio šalių yra Azijoje: Kinija, Indija ir Indonezija.

Peržiūrėti visas verslo administravimo programas - Aplinkos studijos - Azija - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Other options within this field of study:

1 Results in Aplinkos studijos, Azija

JinWen University Of Science And Technology

20 a pramonės automatizavimas, informacija, sukūrė ekonominę plėtrą; Bet gana taip pat turėjo aplinkos taršą ir klausimą dėl pasaulinės klimato kaitos. ... [+]

20 a pramonės automatizavimas, informacija, sukūrė ekonominę plėtrą; Bet gana taip pat turėjo aplinkos taršą ir klausimą dėl pasaulinės klimato kaitos. Aplinkos taršos tapo tarptautinis klausimas: aplinka bus prekyba, aplinka yra diplomatija, aplinka garantuoja klausimas yra ateitis Pagrindinis ašis. Aplinka klausimas ne gryna inžinerijos technologija gali išspręsti, privalo dėl socialinės pažinimo, minia psichologija surinkti harmoniją, taip pat su kitų rūšių metu gerbti etikos, pasiekia natūralų atsargumo tęsti amžinai plėtoti.

Ši mokykla mano sudėtingumą ir svarbą aplinkos klausimą ateityje, 1999 metais įsteigė aplinkos valdymo skyrius, ir parengia atitinkamą mokymo programą, atsižvelgiant į ateities tendencijas plėtros planą. Jos pagrindinė tyrimas vartai vis dar taikoma disciplinas ir tt ekonomikai, visuomenei, etikos, psichologijos, išskyrus ekologija vartų išorės. ... [-]

Taivanas Taipei
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba