Filter
Verslo Administravimas
Tailandas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti verslo administravimo programas - Apskaita Tailande - 2019/2020

Verslo administravimo bakalauro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai verslo studijas, kurios įprastai trunka ketverius metus pabaigusiems specialistams. Šio tipo studijų programos yra orientuotos į esminius verslo principus. Tačiau studentai taip pat dažnai gali rinktis ir tam tikrą specializaciją bei rinktis laisvai pasirenkamuosius dalykus ir taip prisidėti prie jų išsilavinimo.

Manoma, kad apskaita, kaip būdas sekti finansinę situaciją, žmonių praktikuojama buvo nuo seniausiųjų laikų. Šiandiena apskaita suprantama, kaip verslo finansinės elgsenos analizė bei matavimo būdas. Pavyzdžiui, finansų apskaitos specialistai savo darbe daugiausiai dėmesio skiria finansų ataskaitoms ir įvairiems organizacijų vykdomiems sandoriams.

Tailandas, oficialiai Tailando, anksčiau žinoma kaip Siam Karalystė, yra šalis, įsikūrusi prie Indokinijos pusiasalio centre Pietryčių Azijoje. Tailandas 's paplūdimiai ir salos pritraukti milijonus lankytojų kasmet iš viso pasaulio. Kiekvienas su ketverių metų laipsnį galima įgyti darbo kaip anglų kalbos mokytoja Tailande.

Geriausios verslo administravimo programos - Apskaita Tailande - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos studijų galimybės Azija

1 Rezultatai Apskaita, Tailandas

Chulalongkorn University

Tarptautinio verslo vadyba Tarptautinis verslas apskaita Priėmimo Graduate Management Admission Test arba ... [+]

Tarptautinio verslo vadyba

Tarptautinis verslas

apskaita

Priėmimo

Graduate Management Admission Test arba

[-]
Tailandas Bangkok
Birželis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba