BBA laipsnis jungtinėse Amerikos Queensland Australija

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos jungtinėse Amerikos Queensland Australija 2018

Magistras

Verslo administravimo bakalauro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems pirmosios pakopos verslo studijų programas. Šio tipo studijos paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Šis bakalauro laipsnis studentams gerokai padidina jų galimybes konkurencingoje darbo rinkoje, o taip pat ir atveria tolimesnių studijų galimybes.

Australija turi subsidijuojamas aukštąjį mokslą studentų, siekiančių bakalauro laipsnį. Jie taip pat paskolos ir dotacijos, skirtos magistrantūros studentams. Aukštoji prasideda bakalauro laipsnį lygiu daktaro laipsnį siūlomų bet kurios studijų srityje.

Kvinslandas yra namų daugelio Australijos universitetuose. Didžiausi ir aukščiausio rango universitetų pasaulyje, pavyzdžiui, Kvinslendo universiteto ir James Cook University veikia šioje srityje.

Ieškoti verslo administravimo programas jungtinėse Amerikos Queensland Australijoje 2018

Skaityti Daugiau

Verslo Administravimo Bakalauras

Southern Cross University
Internetinės Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 - 6 metų January 2019 Australija Bilinga + 2 daugiau

Verslo administravimo bakalauras suteikia studentams galimybę įgyti visapusišką vadybos ir profesinės praktikos supratimą bei galimybę specializuotis įvairiose pramonės šakose. [+]

Verslo administravimo bakalauras suteikia studentams galimybę įgyti visapusišką vadybos ir profesinės praktikos supratimą bei galimybę specializuotis įvairiose pramonės šakose. Studentai turi lankstumo nustatydami savo studijų struktūrą. Jie gali įgyti praktinės patirties per stažuotę, kuri skaičiuojama kaip du vienetai pagal savo laipsnį arba mokosi pasirenkamuosius vienetus iš Universiteto bakalauro studijų, kad galėtų išplėsti savo žinias apie kitas disciplinas.

Karjeros galimybėsAdministracinio valdymo vaidmenys privačiose ir vyriausybinėse organizacijose, žmogiškųjų išteklių valdymas, rinkodara, tarptautinis verslas ir valdymas.Pastaba: Studentai, norintys įgyti profesinę akreditaciją apskaitos, turėtų studijuoti apskaitos bakalaurą.Profesinis atpažinimas... [-]