Filter
Verslo Administravimas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 verslo administravimo programas - Aviacija

Baigęs vidurinę mokyklą, daugelis žmonių nusprendžia dirbti į verslo administravimo, arba BBA bakalauro, praplėsti savo karjeros galimybes ir uždirbti didesnį paycheck. Dauguma šių programų yra baigtas maždaug per ketverius metus, jei imtasi visu etatu ir įtraukti close peržiūrą verslo ir komercijos pusėje tam tikros pramonės šakos.

Tiesiog tai, kas aviacijoje BBA? Skirtas tiems, kurių suinteresuotumas ir elektronikos inžinerija, Verslo administravimo bakalauras aviacijos programa moko studentus, kaip skristi, dizainas, valdyti ir eksploatuoti aviacijos sistemų populiarus visame pasaulyje masyvo. Bendrosios studijų srityse studentams šiose programose paprastai apima vyriausybinius ir reguliavimo aspektus, kiek jie susiję su aviacija ir oro uostų ir oro transporto valdymo ir prekybos srityse; Papildoma dėmesys dažnai skiriamas aviacijos susijusiems moksliniams tyrimams ir plėtrai.

Daugelis bakalauro laipsnį savininkai, kad jie uždirba gerokai didesnes pajamas po užtikrinti laipsnį nei jie padarė prieš. Absolventai taip pat, kad jie yra kvalifikuoti įvairesniems pasaulinių pozicijas, nei jie buvo parengti prieš uždirbti akademinį paskyrimą.

Didžiosios variantas egzistuoja iš vieno aviacijos bakalauro studijų programos į kitą, remiantis veiksnių sąnaudų, pavyzdžiui, studijų programos ir kuriose geografiškai, ji pasiūlė populiarumas. Tie, atsižvelgiant tam tikrą programą, turėtų konsultuotis su mokyklos siūlo jį susijusią studijų informacijos.

Baigusiems bakalauro verslo administravimo aviacijoje programas paprastai paruošti susijusių karjeros įvairovė. Daugelis eiti dirbti oro eismo kontrolieriai, skrydžių dispečerių, ar kosminių inžinierių.Kiti pasirenka dirbti pasaulinės oro linijų bendrovės ar oro uostuose ir dažnai nustatyti karjeros oro uosto ar oro linijų valdymo ir administravimo arba skrydžio paramos planavimo ar mokymus. Kiti dar pasirinkti vykdyti magistro laipsnį, kaip sustiprinti savo pelną net daugiau metodą.

Tiems, kurie domisi kuriant per aviacijos karjerą turėtų peržiūrėti daugelio susijusių programų laisvų visame pasaulyje, naudojant mūsų duomenų bazės. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Aviacija

St. Theresa International College

Greitis bendravimo ir augimui yra kai kurie iš pagrindinių konkurencinių pranašumų tarptautinio verslo pasaulyje. Taigi, labai svarbu, kad tarptautinio verslo vadovai gal ... [+]

Greitis bendravimo ir augimui yra kai kurie iš pagrindinių konkurencinių pranašumų tarptautinio verslo pasaulyje. Taigi, labai svarbu, kad tarptautinio verslo vadovai gali važinėti visame pasaulyje per trumpą laiką. Tai neišvengiamai paveikė oro transporto pramonės sėkmę, su daugiau nei 2000 oro daugiau nei 3700 oro uostų visame pasaulyje.

Tuo Teresės, mes kviečiame Jus tapti šio didžiojo galimybe dalis. Mūsų Aviakompanija Verslo programa suteikia studentams su dinaminiais ir modernizuotų kursus, kurie išlaiko iki besikeičiančius poreikius aviakompanijos pramonėje.

Tobulinami pagal aviakompaniją pramonės ekspertų, programa buvo sukurta siekiant parengti studentus įgyti esminius verslo įgūdžius kartu su realaus gyvenimo avialinijų susijusių praktikos, reikalingų sėkmingam karjeros oro linijų profesija.... [-]

Tailandas Nakhon Nayok
Birželis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Stamford International University

Domina žavingas ir įdomus tarptautinių kelionių pasaulis? "Stamford's Airline Business Management" programa apima visus nuo 0 iki 40 000 pėdų. ... [+]

Apžvalga

Domina žavingas ir įdomus tarptautinių kelionių pasaulis? "Stamford's Airline Business Management" programa apima visus nuo 0 iki 40 000 pėdų.

Dinamiškas

Programa paruošia jus tris pagrindines aviacijos pramonės sritis: žemės valdymą, aptarnavimą ir technologijas.

Interaktyvus

Jūs bendrausite su aviacijos kompanijomis ir pramonės ekspertais, suteikdami gilų supratimą apie realią verslo aplinką.

Pasirengęs darbui

Jūs aplankysite stažuotes su pagrindinėmis tarptautinėmis ir šalies oro bendrovėmis, turinčiomis praktinės patirties ir mokymų darbo vietoje. Jums bus traktuojama kaip visą darbo dieną dirbantis personalas, vadovaujantis profesionalios įgulos nariu. Jūs būsite pasiruošę dirbti ir visiškai pasiruošti visoms aviacijos pramonės sritims.... [-]

Tailandas Bankokas Hua Hinas
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
42 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba