Filter
Verslo Administravimas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti verslo administravimo programas - Dizaino studijos

Verslo pasaulis yra nuolat auga ir keičiasi, todėl jos puikiai pramonė tiems, kurie uždirbo verslo administravimo bakalauras. Šis laipsnis tipas suteikia absolventams su išsamų supratimą apie tai, ką ji mano, kad būti lyderiu ir siekti, kad būtų viršuje.

Kas yra BBA Dizainas? Šis laipsnis yra sudaryta iš daugelio skirtingų sričių tyrimo, todėl gerai suapvalinti profesionalumas, kad gali būti naudojami įvairių pramonės šakose. Trijų iki keturių metų programas yra skirtas suteikti absolventams skirtingą žinių reikia panaikinti atotrūkį tarp verslo ir meno pasaulių atotrūkį. Nors konkretūs reikalavimai skiriasi remiantis pasirinktą įstaigą, daug programų, reikalauti, kad studentai užbaigti kursus matematikos, rinkodaros, grafinis dizainas, web dizainas ir reklamos.

Yra didžiulis dėmesys skiriamas į šiandien 's pasaulio vaizdo, ir dizaino laipsnį leidžia absolventams naudoti savo meninius įgūdžius kartu su administracinio know-how.Daugeliu atvejų, bakalauro 's laipsnis yra reikalingas darbo ir taip pat gali sukelti didesnį darbo užmokestį. Visapusiškas laipsnis, pavyzdžiui, dizaino BBA, gali įrodyti dar vertingesnis darbdaviams.

Išlaidos, susijusios su baigia dizainas Laipsnis gali skirtis priklausomai nuo kelių skirtingų veiksnių. Pasirinkimo institucija, jos vieta ir dėstymo tipo visi gali vaidinti kiek mokslą kainuos vaidmenį. Tai geriausia susisiekti tiesiogiai su mokyklos tikslius išlaidų sąmatos.

Po uždirbti bakalauro 's laipsnį dizaino, daugelis absolventai patekti į darbo rinką, kaip direktorių prekiavimo, reklamos ar rinkodaros. Verslo ir dizaino derinys leidžia daugeliui absolventų įsidarbinimo viešajame ir privačiame sektoriuose platų profesijų. Kai kurie net pasirinkti būti savarankiškai.

Visi, kas domisi tolimesnio mokslus turėtų apsvarstyti interneto programas.Pelningiausi BBA "Dizainas iš komfortą savo namuose yra visiškai įmanoma, ir tai ypač patogu tiems, kurie nėra įsikūrę netoli universiteto. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu. 

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Dizaino studijos

LIM College

Šioje praktinėje studijos programoje, kurioje pabrėžiama vizualinių ir technologinių įgūdžių plėtra, jūs ugdysite savo kūrybiškumą, derindami jį su praktine verslo patirt ... [+]

Šioje praktinėje studijos programoje, kurioje pabrėžiama vizualinių ir technologinių įgūdžių plėtra, jūs ugdysite savo kūrybiškumą, derindami jį su praktine verslo patirtimi tiek fizinėse, tiek skaitmeninėse erdvėse. Įgytos žinios ir gebėjimai gali būti taikomi įvairiose vizualinėse karjerose įvairiose kūrybinių industrijų srityse.

Kai kurie kursai, kuriuos galite atliktiVisual CommunicationsSpalva ir dizainasSkaitmeninis dizainasVizualinis pristatymas ir tapatybėTrimatis erdvės dizainasSkaitmeninė fotografija ir vaizdavimasKai kurios karjeros, kurią galėtumėte vykdytiSkaitmeninis dizainas ir fotografijaVisual Merchandising ir Display Visuals for Soci... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Niujorkas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba