Filter
Verslo Administravimas
Šiaurės Amerika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti verslo administravimo programas - Dizaino studijos - Šiaurės Amerika - 2019

Verslo ir komercijos bakalauro studijas baigusiems absolventams dažnai yra suteikiamas verslo administravimo bakalauro laipsnis. Dieninės šio tipo studijos paprastai užtrunka apie ketverius metus.

Dizaino sritis yra ypatingai plati, tad priklausomai nuo studentų norų ir poreikių, jie gali rinktis iš daugybės įvairiausių dizaino studijų specialybių. Priklausomai nuo srities, kurioje dirba dizaino specialistai, jie pasitelkia savo kūrybiško problemų sprendimo įgūdžius, tam kad galėtų efektyviai išspręsti tam tikrą problemą ir išpildytų klientų, partnerių ar užsakovų prašymus. Dizaino specialistų reikia tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus bendrovėse.

Aprėpties 23 šalių, Šiaurės Amerikoje yra žemynas alsuoja švietimo galimybės. Studentai turi galimybę mokytis keliomis kalbomis ir plėtoti iš labai skirtingų kultūrų supratimą.

Peržiūrėti visas verslo administravimo programas - Dizaino studijos - Šiaurės Amerika - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Dizaino studijos, Šiaurės Amerika

LIM College

Šioje praktinėje studijos programoje, kurioje pabrėžiama vizualinių ir technologinių įgūdžių plėtra, jūs ugdysite savo kūrybiškumą, derindami jį su praktine verslo patirt ... [+]

Šioje praktinėje studijos programoje, kurioje pabrėžiama vizualinių ir technologinių įgūdžių plėtra, jūs ugdysite savo kūrybiškumą, derindami jį su praktine verslo patirtimi tiek fizinėse, tiek skaitmeninėse erdvėse. Įgytos žinios ir gebėjimai gali būti taikomi įvairiose vizualinėse karjerose įvairiose kūrybinių industrijų srityse.

Kai kurie kursai, kuriuos galite atliktiVisual CommunicationsSpalva ir dizainasSkaitmeninis dizainasVizualinis pristatymas ir tapatybėTrimatis erdvės dizainasSkaitmeninė fotografija ir vaizdavimasKai kurios karjeros, kurią galėtumėte vykdytiSkaitmeninis dizainas ir fotografijaVisual Merchandising ir Display Visuals for Soci... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos New York
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba