close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti verslo administravimo programas - Gamtos mokslai

Siekti verslo administravimo bakalauro (BBA) yra galimybė studentams, norintiems studijuoti verslo susijusioje srityje. Tai bakalauro laipsnį ir ji yra sukurta siekiant suteikti studentams dėl pagrindinių sričių verslo išsilavinimą. Jie gali turėti galimybę specializuotis konkrečiu aspektu srityje. Šis laipsnis trunka trejus-ketverius metus baigti ir kai laipsnį uždirbo, studentai t… Skaityti daugiau

Siekti verslo administravimo bakalauro (BBA) yra galimybė studentams, norintiems studijuoti verslo susijusioje srityje. Tai bakalauro laipsnį ir ji yra sukurta siekiant suteikti studentams dėl pagrindinių sričių verslo išsilavinimą. Jie gali turėti galimybę specializuotis konkrečiu aspektu srityje. Šis laipsnis trunka trejus-ketverius metus baigti ir kai laipsnį uždirbo, studentai turės įgūdžių ir žinių, reikalingų tapti ekspertų pramonėje.

Kas yra BBA Gamtos mokslai? Šios programos dėmesys skiriamas suteikiant studentams verslo aplinka, daugiausia dėmesio skiriant gamtos mokslų. Studentai gaus praktinės ir teorinės švietimą aplinkosaugos klausimais šiandien. Jie gali būti mokomi principų, susijusių su gamtos apsauga, kuri būtų parengti juos karjeros srityje. Studentai taip pat gali įgyti patirties ir į tvarumo mokslo, kurią jie gali kreiptis į verslo aplinkoje supratimą.

Yra daug naudos siekiant šio laipsnį. Absolventai, kurie uždirbo gamtos mokslų BBA bus sėkmingai įgijo įgūdžių, žinių ir patirties šioje srityje taikyti tai, ką išmoko savo karjerą. Jie gali tai naudoti, kad jie konkurencinga pramonėje.

Kaina skirsis priklausomai nuo institucijos, kurioje norite uždirbti šį laipsnį ir savo buvimo vietą. Kreipimasis Priėmimo biuras norimą mokykloje bus labai padėti jums suprasti susijusią taip pat ar jų programa yra jums tinka išlaidas.

Tie, su BBA gamtos mokslų yra gerai parengtas su galimybe analizuoti ir spręsti problemas ir sugalvoti sprendimus, gamtos išsaugojimo ir tvarumo srityse.Jie gali tikėtis karjeros valstybiniame ar privačiame sektoriuose dirbančių kaip tvarumo vadovams, gamtos mokslų vadovų ir gamtinių išteklių išsaugojimo projektų vadovų arba gali turėti pozicijas, kuriose jie ateina su atsinaujinančios energijos ir ekologiškų sprendimų.

Dabar klases puikus pasirinkimas vietinių ir tarptautinių mokinių, ypač tiems, kurie turi ribotą prieigą prie institucijos. Tai taip pat suteikti jiems lankstumo, kad jos reikia. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu. 

Skaityti mažiau
Susijusios studijų sritys
arrow_drop_up arrow_drop_down
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Memorial University, Grenfell Campus
Kampinis upelis , Kanada

Grenfelio universiteto fizikos programa patenkins jusu smalsumą apie tai, kaip visata veikia. Šis ketverių metų bakalauro studijų programa nagrinėja viską, nuo mažiausio brand ... +

Grenfelio universiteto fizikos programa patenkins jusu smalsumą apie tai, kaip visata veikia. Šis ketverių metų bakalauro studijų programa nagrinėja viską, nuo mažiausio branduolio iki tolimiausių galaktikų. -
BBA
Dieninės
4 metai
Anglų
Rgs. 2020
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia

Susijusios studijų sritys