Filter
Verslo Administravimas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti verslo administravimo programas - Gamtos mokslai

Siekti verslo administravimo bakalauro (BBA) yra galimybė studentams, norintiems studijuoti verslo susijusioje srityje. Tai bakalauro laipsnį ir ji yra sukurta siekiant suteikti studentams dėl pagrindinių sričių verslo išsilavinimą. Jie gali turėti galimybę specializuotis konkrečiu aspektu srityje. Šis laipsnis trunka trejus-ketverius metus baigti ir kai laipsnį uždirbo, studentai turės įgūdžių ir žinių, reikalingų tapti ekspertų pramonėje.

Kas yra BBA Gamtos mokslai? Šios programos dėmesys skiriamas suteikiant studentams verslo aplinka, daugiausia dėmesio skiriant gamtos mokslų. Studentai gaus praktinės ir teorinės švietimą aplinkosaugos klausimais šiandien. Jie gali būti mokomi principų, susijusių su gamtos apsauga, kuri būtų parengti juos karjeros srityje. Studentai taip pat gali įgyti patirties ir į tvarumo mokslo, kurią jie gali kreiptis į verslo aplinkoje supratimą.

Yra daug naudos siekiant šio laipsnį. Absolventai, kurie uždirbo gamtos mokslų BBA bus sėkmingai įgijo įgūdžių, žinių ir patirties šioje srityje taikyti tai, ką išmoko savo karjerą. Jie gali tai naudoti, kad jie konkurencinga pramonėje.

Kaina skirsis priklausomai nuo institucijos, kurioje norite uždirbti šį laipsnį ir savo buvimo vietą. Kreipimasis Priėmimo biuras norimą mokykloje bus labai padėti jums suprasti susijusią taip pat ar jų programa yra jums tinka išlaidas.

Tie, su BBA gamtos mokslų yra gerai parengtas su galimybe analizuoti ir spręsti problemas ir sugalvoti sprendimus, gamtos išsaugojimo ir tvarumo srityse.Jie gali tikėtis karjeros valstybiniame ar privačiame sektoriuose dirbančių kaip tvarumo vadovams, gamtos mokslų vadovų ir gamtinių išteklių išsaugojimo projektų vadovų arba gali turėti pozicijas, kuriose jie ateina su atsinaujinančios energijos ir ekologiškų sprendimų.

Dabar klases puikus pasirinkimas vietinių ir tarptautinių mokinių, ypač tiems, kurie turi ribotą prieigą prie institucijos. Tai taip pat suteikti jiems lankstumo, kad jos reikia. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu. 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Gamtos mokslai

Memorial University, Grenfell Campus

Grenfelio universiteto fizikos programa patenkins jusu smalsumą apie tai, kaip visata veikia. Šis ketverių metų bakalauro studijų programa nagrinėja viską, nuo mažiausio ... [+]

Grenfelio universiteto fizikos programa patenkins jusu smalsumą apie tai, kaip visata veikia. Šis ketverių metų bakalauro studijų programa nagrinėja viską, nuo mažiausio branduolio iki tolimiausių galaktikų. Studentai mokosi pagrindų, kurie suteikia jiems tvirtą pagrindą tobulėti. Galite pasirinkti savo studijų kryptį pasirinkdami kursus subatomic ir dalelių fizikos, astronomijos ir kosmologijos srityse.

Kodėl verta mokytis fizikoje Grenfell?

Žmonės, kurie mokosi fizikos, nori sužinoti, kaip visata veikia. Jų smalsumas juos paima iš mažo dydžio - atomo branduolio struktūros iki labai didžiosios - visatos struktūros - ir visur tarp jų! Jūs galite sužinoti apie astrofiziką ir kosmologiją per vieną iš didžiausių Atlanto Kanados didžiausių astronominių teleskopų čia, Grenfelio kampų observatorijoje. Arba galite ištirti elektros ir magnetizmo, kvantinės mechanikos, geofizikos ir dalelių fizikos pagrindus. Galite suformuoti savo programą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į tai, kas labiausiai intriguoja jus. Jūsų fizikos laipsnis gali būti baigtas per ketverius metus.... [-]

Kanada Kampinis upelis
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba