Filter
Verslo administravimas
Azija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti verslo administravimo programas - Gamtos mokslai - Azija - 2019

Verslo administravimo bakalauras - tai akademinis laipsnis, kuris yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems pirmosios pakopos akademines su verslu glaudžiai susijusias studijas. Dauguma šio tipo studijų programų trunka nuo trejų iki ketverių metų.

Natūraliųjų mokslų studijas pasirinkę studentai turi geras galimybes iš arti susipažinti su įvairiomis šių mokslų sritimis ir aiškintis kaip įvairūs mokslinių tyrimų metodai gali būti pritaikomi gamtos reiškinių bei fenomenų stebėjimui, prognozei bei analizei. Tad priklausomai nuo studentų interesų, jie gali rinktis tokias studijų programas kaip astronomija, fizika, biologija, ekologija ar chemija.

Studentai, kurie baigti savo laipsnį Azijos dalis auga numerius. Šiuo metu antra ir trečia pagal dydį ekonomika Azijoje. Be apribojimų, studentai turi aprašyti savo laiką Azijoje kaip geriausią patirtį savo gyvenimą. Šiandien trys iš keturių labiausiai apgyvendintų pasaulio šalių yra Azijoje: Kinija, Indija ir Indonezija.

Peržiūrėti visas verslo administravimo programas - Gamtos mokslai - Azija - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Other options within this field of study:

1 Results in Gamtos mokslai, Azija

JinWen University Of Science And Technology

20 a pramonės automatizavimas, informacija, sukūrė ekonominę plėtrą; Bet gana taip pat turėjo aplinkos taršą ir klausimą dėl pasaulinės klimato kaitos. ... [+]

20 a pramonės automatizavimas, informacija, sukūrė ekonominę plėtrą; Bet gana taip pat turėjo aplinkos taršą ir klausimą dėl pasaulinės klimato kaitos. Aplinkos taršos tapo tarptautinis klausimas: aplinka bus prekyba, aplinka yra diplomatija, aplinka garantuoja klausimas yra ateitis Pagrindinis ašis. Aplinka klausimas ne gryna inžinerijos technologija gali išspręsti, privalo dėl socialinės pažinimo, minia psichologija surinkti harmoniją, taip pat su kitų rūšių metu gerbti etikos, pasiekia natūralų atsargumo tęsti amžinai plėtoti.

Ši mokykla mano sudėtingumą ir svarbą aplinkos klausimą ateityje, 1999 metais įsteigė aplinkos valdymo skyrius, ir parengia atitinkamą mokymo programą, atsižvelgiant į ateities tendencijas plėtros planą. Jos pagrindinė tyrimas vartai vis dar taikoma disciplinas ir tt ekonomikai, visuomenei, etikos, psichologijos, išskyrus ekologija vartų išorės. ... [-]

Taivanas Taipei
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba