Oficialus aprašymas

Kaip IFIM koledžo bakalauro verslo administravimo absolventas, jums bus taikyti žinias ir įgūdžius įgijo koordinuoti ir integruoti darbo jėgos ir kitų išteklių veiklą organizacijoje pasiekti savo tikslus. Atsižvelgdama įtraukta įvairių pramonės institucijomis, viešojo sektoriaus ir profesinių asociacijų rekomendacijas į Verslo administravimo bakalauras ji parengs jums už visų verslo operacijų aspektus ir konkrečių on-the-darbo įgūdžius. Optimalus derinys teorija ir praktika siūloma, su temomis iš įrengimo jums tiek minkštas įgūdžių dirbti su žmonėmis ir kietieji įgūdžių, nukreiptas į tokiose srityse kaip rinkodara, teisės, ekonomikos, finansų, operacijų ir projektų valdymo derinys. Vasaros Internship projektai (SIP) bus pasiūlyti Strateginių ir tarptautinių perspektyvas, parengs jums už darbo regioninių, nacionalinių ir tarptautinių organizacijų. Naujoviška konstrukcija ir lankstumas kursas suteikia optimalų mišinį teorijos ir praktikos ir rengia studentus viduriniosios grandies vadovų karjerą tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje.

privalumai

Vienas iš pagrindinių privalumų IFIM kolegijoje, yra įvairovė ir lankstumas mokymo pedagogikos išnaudosime prasmingą mokymąsi. Kiekvienas fakultetas narys skatinamos pasinaudoti Pedagogikos metodų, atitinkančių Žinoma mokymosi reikalavimus Bangalore universiteto, taip pat į bendrą dėmesys BBA programą. Mokymo pedagogika BBA kursas apima paskaitas ir diskusijas, dėklai, Keitimasis vaidmenimis, savarankiško mokymosi projektai / studijas, pažintinių vizitų, grupės projektų, taip pat nepriklausomų tyrimų. Pagal, aukštos kokybės priemones į biblioteką ir E-komercija laboratorija papildyti mokymosi patirtį numatyta tuo IFIM kolegija. Išankstiniai preparatai pagal mokinių, taip pat aktyviai dalyvauti privalo labiau praturtinti unikalią mokymosi proceso BBA kursą.

IFIM kolegija apskritai ir BBA departamento, todėl pripažįsta, kad reikia skatinti atskirų iniciatyvų visų apvalių daugialypė plėtros ir šiame procese. Ji suteikia studentams mėgstu verslo įžvalgomis ir griežtą mokymo per šiuos metodus.

Byla grindžiamas mokymasis

Byla grindžiamas mokymasis yra integruotas kaip dominuojanti priemonė švietimo metodiką, kuri sustiprintų savo supratimą apie sąvokas ir stiprina savo gebėjimą taikyti realiose situacijose. Kad būtų veiksminga specialistas, studentas turi galvoti ir veikti kaip vienas. Atvejų tyrimai pridėti realaus gyvenimo perspektyvą studentams. Per Indijos ir tarptautinių atvejais mišinys, studentai plėtoti sprendimų priėmimo įgūdžius, taikant sąvokas konkrečiose situacijose.

Žaidimas vaidmenimis

Mokymas linkęs tapti monotoniškas, nesvarbu, kokia įdomi tema, kartais. Su šia metodika, laužome normalias konvencijas ir išbandyti naujovišką vaidmenį žaisti metodą. Mokymo pro gyvų pasirodymų siekiant sužinoti apie kurį vaidinimą tema klasėje pagrindai yra išankstinis metodika. Tai plėtoja belongingness jausmas organizacijoje, komandos dvasia ir galiausiai sudaryti studentams sąlygas atsirasti kaip natūralus komandos lyderis.

Pristatymai (mokymas soft skills)

Institutas rengia mokymus minkštų įgūdžių kartu su akademine programa. Ji suteikia tvirtus praktinius orientacijas į studentų, padedančių juos kuriant ir tobulinant jų įgūdžius, pavyzdžiui, bendravimo, prezentacijų, grupės diskusijos, interviu ir tarpasmeninių įgūdžių, komandos formavimo ir verslo korespondencija. Kai weightage skiriamas visų už pristatymą kaip nuolatinio vertinimo sistemos dalis dalykų.

Vasaros Stažuotės programa (SIP)

Mokymasis perteikta aktyvus dalyvavimas mokslinių tyrimų yra optimalus būdas sužinoti. Kiekvienas studentas privalo atlikti šešių iki aštuonių savaičių vasaros stažuotės metu pirmaujančių korporacijų, imdamasi yra tiesiogiai susiję projektą atitinkamoje organizacijoje. Vėliau ant projekto ir viva-Voce prieš fakulteto pristatymas pagamintas. Įmonės mentoriai teikti grįžtamąją informaciją po to, kai studento stažuotės pabaigos.

Valdymo mokslinių tyrimų projektai

Studentai privalo dirbti išsamių tyrimų projektus pagal fakulteto nariai dalyvauja taikymą koncepcijas, priemones ir metodus, realaus pasaulio problemas ar tyrimą apie naujausius pokyčius pasirinktose srityse valdymo gaires. Šių projektų tikslas yra suteikti galimybę studentams studijuoti Pramonė / klausimą visumą ir įvertinti integruoto požiūrio naudoti suprasti aplinkosaugos klausimus ir problemas šioje srityje. Tai suteikia unikalią galimybę perdirbimo įgūdžių dirbti įvairialypėje grupėje.

Turint omenyje pramonės ir verslo organizavimo reikalavimus, ugdymo struktūra sukurta kaip pasekmė padeda studentams tobulėti interviu.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Institute Of Finance And International Management (IFIM) »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Liepa 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Liepa 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Liepa 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date