Filter
Verslo Administravimas
Jungtinės Amerikos Valstijos Georgia Brunswick Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos jungtinėse Amerikos Brunswick Jungtinės Amerikos Valstijos 2019

BBA arba Verslo administravimo bakalauro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems ketverius metus trunkančias pirmosios pakopos su verslu glaudžiai susijusias akademines studijas. Šis laipsnis gerokai padidina specialistų galimybes konkurencingoje darbo rinkoje, o taip pat atveria ir tolimesnių akademinių studijų galimybes.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Peržiūrėti verslo administravimo programas jungtinėse Amerikos Brunswick Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

College of Coastal Georgia

Bakalauro verslo administravimo (BBA) yra sukurta siekiant suteikti studentams tvirtą pagrindą verslo kompetencijų pabrėžiant taikymą realaus pasaulio darbo aplinkoje. BB ... [+]

Verslo administravimo bakalauras

Bakalauro verslo administravimo (BBA) yra sukurta siekiant suteikti studentams tvirtą pagrindą verslo kompetencijų pabrėžiant taikymą realaus pasaulio darbo aplinkoje. BBA laipsnis jungia pamatinių bendrojo lavinimo kursuose, daug dėmesio skiriama verslo pagrindų ir tada Kurių koncentracijos srityje egzaminą. Be to, studentai privalo atlikti stažuotę per savo vyresniojo metus.

Nors studentai uždirba BBA laipsnį gauti pagrindinis bendro verslo, šie plotai koncentracijos yra prieinamos:

apskaita ekonomika finansai Apskritai verslo Sveikatos priežiūros administracija Svetingumo, turizmo ir kurortas valdymas ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Brunswick
Rugsėjis 2019
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba