Filter
Verslo Administravimas
Jungtinės Amerikos Valstijos Kentucky Murray Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos jungtinėse Amerikos Murray Jungtinės Amerikos Valstijos 2019

Verslo administravimo bakalauras - tai akademinis laipsnis įrodantis, kad studijas baigęs specialistas gerai išmano jo pasirinktos specializacijos subtilybes ir yra išlaikęs įvairius su verslu susijusius egzaminus. Šių studijų, kurios paprastai trunka apie ketverius metus, metu studentai išsamiai nagrinėja įvairias su verslu glaudžiai susijusias temas, ir renkasi juos labiausiai dominančią studijų specializaciją.

JAV išlieka populiariausia pasaulyje vieta užsienio studentams. Universitetai JAV dominuoja pasaulio reitingą ir šalis taip pat siūlo platų įdomių studijų vietose. Valstybinis universitetas sistemos yra iš dalies subsidijuoja valstybės vyriausybės, ir gali turėti daug miesteliai išplito visame valstybės, su šimtais tūkstančių studentų.

Peržiūrėti verslo administravimo programas jungtinėse Amerikos Murray Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Jungtinės Amerikos Valstijos
Kentucky
Murray
Studijų tipas
Tempas
Murray State University

Verslo administravimo programa rengia studentus karjeros galimybių įvairovė. Ji suteikia studentams platų bendrą supratimą apie įvairių funkcinių sričių verslo ir rengia ... [+]

Bakalauro programos

Verslo administravimo programa rengia studentus karjeros galimybių įvairovė. Ji suteikia studentams platų bendrą supratimą apie įvairių funkcinių sričių verslo ir rengia juos atsakingas pareigas verslo organizacijų. Verslo administravimo pagrindinių siūlomi tie studentai, norintys nepilnametis vietovėje ne verslui.

Šio programos verslo administravimas Murray State University suteikti absolventas su karjeros pasirinkimo įvairovė. Programas rengia pozicijoms vidutines ir aukštesniojo lygio valdymo studentą, kur žinios daugelyje sričių yra už karjerą būtinybė. Įvairios aplinkybės siūlo jam verslo administravimo programos taip pat yra naudinga verslo studentams, kurie nori pradėti savo verslą. Nuo "mama ir pop" parduotuvėje į tarptautinės korporacijos, absolventai verslo administravimo programas iš MSU bus parengtos kokia ateitis priklauso. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Murray
Rugsėjis 2019
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba