Filter
Verslo Administravimas
Jungtinės Amerikos Valstijos Arkansas Magnolia Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos jungtinėse Amerikos Magnolia Jungtinės Amerikos Valstijos 2019

Verslo administravimo bakalauro laipsnis paprastai yra suteikiamas tiems studentams, kurie baigia su verslu ar komercija susijusias pirmosios pakopos studijas. Dieninės šio tipo studijos daugumoje pasaulio universitetų vidutiniškai trunka apie ketverius metus.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Magnolia apskrities sėdynės Columbia, įkurta 1853 metais. Mongolija yra žinomas dėl aukštai įvertinta universitetų, kurie siūlo profesionalias lygio laipsnį verslo, valdymo, IT, švietimo, teisės, švietimo ir tt Metinė kultūros renginių, muziejų, senamiesčio laivybos paslaugos ir vaizdingos grožio padaryti Mongolija gyvas ir sveikas vieta gauti aukštąjį išsilavinimą.

Palyginti verslo administravimo programas jungtinėse Amerikos Magnolia Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Jungtinės Amerikos Valstijos
Arkansas
Magnolia
Studijų tipas
Tempas
Southern Arkansas University

Dauguma verslo srities specialistų pasirinks tradicinę specializaciją, tokią kaip rinkodara ar finansai. Tačiau kiti gali norėti susieti pagrindines verslo sąvokas su spe ... [+]

Didėjanti pasaulio ekonomika siūlo daugybę galimybių šiuolaikinių verslo srities specialistams. Pasaulyje dirbančios įmonės ieško ryškių, motyvuotų darbuotojų, turinčių įgūdžių, reikalingų norint sėkmingai verstis savo verslu. Pagrindinės verslo laipsnio koncepcijos suteikia studentams vertingos įžvalgos šiandieninėje sudėtingoje rinkoje.

Dauguma verslo srities specialistų pasirinks tradicinę specializaciją, tokią kaip rinkodara ar finansai. Tačiau kiti gali norėti susieti pagrindines verslo sąvokas su specializuotais įgūdžiais ne tradicinio verslo laipsnio srityse. Šiems studentams "General Business Major" yra puikiai tinka. Bendrojo verslo studentai gali pasirinkti nedidelę ugnies vadybos vadove.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Magnolia
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba