BBA programa new Jersey Jungtinės Amerikos Valstijos

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos new Jersey Jungtinės Amerikos Valstijos 2018

Magistras

Verslo administravimo bakalauro laipsnis (angliškai jis vadinamas Bachelor of Business Administration is yra trumpinamas BBA) - tai pirmosios pakopos akademinis laipsnis, kuris yra suteikiamas sėkmingai šio pobūdžio studijas baigusiems studentams. Dieninės šio tipo studijos paprastai trunka apie ketverius metus. Šio tipo studijas pasirinkę studentai paprastai nagrinėja tokias temas kaip komercija ir verslas.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Naujasis Džersis yra šiaurės rytų ir Vidurio Atlanto valstija Jungtinėse Amerikos Valstijose. Į viršų reitinguojami universitetas JAV už 2013 metus yra šioje provincijoje. Naujasis Džersis yra pastebimas valstybės aukštojo mokslo srityje. Tauta yra pilnas gyvenimo, poilsio ir profesinės karjeros galimybes.

Peržiūrėti visas verslo administravimo programas new Jersey Jungtinėse Amerikos Valstijose 2018

Skaityti Daugiau

Bakalauro Verslo Administravimas

Saint Peter’s University
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Jersey City Englewood Cliffs

Tuo Šv.Petro universiteto galite rinktis iš trijų patrauklių laukai-tarptautinio verslo, rinkodaros ir verslo vadybos. Kadangi mes įsikūręs didžiausių pasaulio verslo centre HUB Niujorko metropoliteną-verslo studentai gali pasinaudoti karjeros stiprinimo galimybes, stažuotes, konferencijas ir kitus verslo patirtimi ir už jos ribų klasėje. [+]

Leiskite kibti į verslą.

Tuo Šv.Petro universiteto galite rinktis iš trijų patrauklių laukai-tarptautinio verslo, rinkodaros ir verslo vadybos.

Kadangi mes įsikūręs didžiausių pasaulio verslo centre HUB Niujorko metropoliteną-verslo studentai gali pasinaudoti karjeros stiprinimo galimybes, stažuotes, konferencijas ir kitus verslo patirtimi ir už jos ribų klasėje.

Mūsų mažos klasės dydžių leisti profesoriai mentoriaus savo mokinius individualiai. Tai sukuria daug galimybių studentą fakulteto sąveika, pokalbių, diskusijų ir verslo mokslinių tyrimų projektus.

Kaip jėzuitų universitete mes pabrėžti asmeninės moralės ir etikos svarbą parengti savo studentus karjeros iššūkį arenoje verslo ir pasaulinės konkurencijos.... [-]


5-Year BS/MBA Programs

Felician University
Su bendrabučiu Dieninės 5 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Rutherford

[+]

Graduate Management Admission Test arba Verslo mokykla

PROGRAMOS LST Apskaita / MBA * Įdomybės Karjeros galimybės Reklama bankininkystė sveikatos apsauga Mažmeninė prekyba [-]