Filter
Verslo Administravimas
Jungtinės Amerikos Valstijos Missouri Springfield

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos jungtinėse Amerikos Springfield Jungtinės Amerikos Valstijos 2019

BBA arba Verslo administravimo bakalauro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems ketverius metus trunkančias pirmosios pakopos su verslu glaudžiai susijusias akademines studijas. Šis laipsnis gerokai padidina specialistų galimybes konkurencingoje darbo rinkoje, o taip pat atveria ir tolimesnių akademinių studijų galimybes.

JAV išlieka populiariausia pasaulyje vieta užsienio studentams. Universitetai JAV dominuoja pasaulio reitingą ir šalis taip pat siūlo platų įdomių studijų vietose. Valstybinis universitetas sistemos yra iš dalies subsidijuoja valstybės vyriausybės, ir gali turėti daug miesteliai išplito visame valstybės, su šimtais tūkstančių studentų.

Springfildas yra trečias pagal dydį miestas Missouri valstybės ir apskrities sėdynės Greene County. Springfildas turi keletą kolegijose ir universitetuose per miestą su Missouri State universiteto (MSU), kaip valstybė 's antras pagal dydį universitetas su šiek tiek daugiau nei 20.000 studentų.

Peržiūrėti visus verslo administravimo programas jungtinėse Amerikos Springfield Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Jungtinės Amerikos Valstijos
Missouri
Springfield
Studijų tipas
Tempas
Drury University

Iš verslo programos tikslas yra suteikti galimybę studentams įgyti praktinių supratimą apie verslo aspektų mūsų visuomenėje. ... [+]

Iš verslo programos tikslas yra suteikti galimybę studentams įgyti praktinių supratimą apie verslo aspektų mūsų visuomenėje. Mokymo programa yra organizuota siekiant suteikti studentams žinių apie verslo praktikos ir ekonominių procesų, verslo ir ekonomikos vaidmenį pasaulio rinkoje ir iš pagrindinių verslo klausimais, su kuriomis susiduria visuomenė sąmoningumą.

Studentai siekia verslo administravimo bakalauro laipsnį (BBA) privalo baigti šiuos kurso reikalavimus:

Bendra Išsilavinimas: 37 valandos BBA Įrankių Kursai: 33 valandos BBA Pagrindiniai kursai 21 valandų Pasirenkant 33 valandų Iš viso BBA valandos: 124 valandos

BBA Įrankių kursai... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Springfield
September 2019
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba