Filter
Verslo Administravimas
Jungtinės Amerikos Valstijos Texas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos jungtinėse Amerikos Texas Jungtinės Amerikos Valstijos 2019

Verslo ir komercijos bakalauro studijas baigusiems absolventams dažnai yra suteikiamas verslo administravimo bakalauro laipsnis. Dieninės šio tipo studijos paprastai užtrunka apie ketverius metus.

JAV išlieka populiariausia pasaulyje vieta užsienio studentams. Universitetai JAV dominuoja pasaulio reitingą ir šalis taip pat siūlo platų įdomių studijų vietose. Valstybinis universitetas sistemos yra iš dalies subsidijuoja valstybės vyriausybės, ir gali turėti daug miesteliai išplito visame valstybės, su šimtais tūkstančių studentų.

Peržiūrėti visus verslo administravimo programas jungtinėse Amerikos Texas Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

University of Houston

Tiekimo grandinės valdymas (SCM) apima visą veiklą, reikalingą prekėms ir paslaugoms teikti ekonomikoje. ... [+]

Apie

Tiekimo grandinės valdymas (SCM) apima visą veiklą, reikalingą prekėms ir paslaugoms teikti ekonomikoje.

Tai apima: operacijų planavimą, įsigijimo veiklą, prekių ir paslaugų gamybą, paklausos įvykdymą ir logistiką, įvairius klientų aptarnavimo ir grąžinimo procesus (tokius kaip mažmeninės grąžos, perdirbimas ir atnaujinimas). Visos sėkmingos organizacijos, nesvarbu, ar jos yra pelno siekiančios, tiek ne pelno siekiančios, vyriausybinės ar viešosios paslaugos, daugiausia priklauso nuo tiekimo grandinės valdymo principų.

Kursų seka

Tiekimo grandinės valdymo mokymo programai reikia 3 semestrų užbaigti sėkmingai baigus SCM 3301 su C arba geresne. Dėl išankstinių reikalavimų negalima baigti studijų programos trumpesniu laikotarpiu. Taigi, rekomenduojama kursų seka yra tokia:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Houston
September 2019
3 semestrus
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Abilene Christian University

Lankstiausi ACU verslo didžiųjų įmonių vadovai, vadovavimo laipsnis rengia absolventą, kad patektų į įvairias organizacijas, pradedant nuo „Fortune 500“ įmonių ir suteikd ... [+]

Lengviausias ACU verslo srities specialistai, vadybos laipsnis rengia absolventą įvažiuoti į įvairias organizacijas nuo pradedančiųjų iki "Fortune 500" kompanijų ir suteikia jiems įgūdžių tobulinimo priemones ir išplėsti savo kompetenciją pasirinktoje karjeros srityje.

Karjeros galimybės yra įvairios, o mūsų koncentracija leidžia specializuotis vienoje iš keturių sričių. Kiekvienas valdymo vadovas turi turėti bent vieną koncentraciją. Daugelis mūsų studentų pradeda savo karjerą per stažuotės programą.

Kreditavimo valandos

Universiteto reikalavimai: 56 kreditų valandos

Pagrindiniai reikalavimai: 63 kreditų valandos (pasirinkta 4 takeliai)... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Abilene
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Abilene Christian University

Remiantis Jungtinių Valstijų darbo departamentu, kiekviena pramonė ir sektorius - visų dydžių įmonės ir organizacijos - turi buhalterių, todėl nenuostabu, kad su apskaita ... [+]

Buhalteriai yra kvalifikuotas finansinių problemų sprendėjas ir kritiškai mąstytojai, kurie naudoja apskaitos informaciją, kad priimtų informuotus ir etinius verslo sprendimus.

Remiantis Jungtinių Valstijų darbo departamentu, kiekviena pramonė ir sektorius - visų dydžių įmonės ir organizacijos - turi buhalterių, todėl nenuostabu, kad su apskaita susijusios karjeros greičiausiai augs iki 2024 m.

ACU apskaitos pagrindai paruošia jus už šią reikalaujamą, įvairią profesiją.

Kreditavimo valandos

Universiteto reikalavimai: 56 kreditų valandos

Pagrindiniai reikalavimai: 63 kreditų valandos

Pasirenkamieji dalykai: 9 kreditų valandos

= Viso reikalaujama: 128 kreditų valandos *... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Abilene
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Abilene Christian University

Šiandienos konkurencingoje rinkoje svarbu, kad verslui ir organizacijoms būtų prasmingas ryšys su vartotojais. Štai kur vyksta rinkodara - ir yra daugiau platformų ir įra ... [+]

Šiandienos konkurencingoje rinkoje svarbu, kad verslui ir organizacijoms būtų prasmingas ryšys su vartotojais. Štai kur vyksta rinkodara - ir yra daugiau platformų ir įrankių nei kada nors anksčiau. Karjeros galimybės šioje srityje yra įvairios - jie gali būti kūrybingi, analitiniai ar abu. Gal norite sukurti ir įgyvendinti daugialypės platformos kampanijas, ar galbūt norite atlikti arba analizuoti rinkos tyrimus.

ACU marketingo laipsnis orientuotas į verslo rinkodaros principus ir strategijas; jūs ne tik sužinojote apie vartotojų elgesį ir rinkos tyrimus, bet ir susipažinsite su apskaita, ekonomika ir valdymu.

Kreditavimo valandos

Universiteto reikalavimai: 56 kreditų valandos... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Abilene
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Abilene Christian University

ACU informacinių sistemų laipsnis apjungia verslo valdymą su technologijomis - analitine ir technine. Šis derinys paruošia jums valdyti sistemas ir analizuoti duomenis, s ... [+]

Įmonės ir organizacijos yra labiau susijusios nei bet kada - su savo darbuotojais, klientais, tiekėjais, tiekėjais ir tarpusavyje. Tobulėja ir kvalifikuotų, techniškai patyrusių specialistų poreikis kurti, valdyti, prižiūrėti ir apsaugoti šias sistemas.

ACU informacinių sistemų laipsnis apjungia verslo valdymą su technologijomis - analitine ir technine. Šis derinys paruošia jus valdyti sistemas ir analizuoti duomenis bei suprasti, kaip šie procesai įtakoja organizacijas kiekviename lygmenyje.

Kreditavimo valandos

Universiteto reikalavimai: 56 kreditų valandos

Pagrindiniai reikalavimai: 66 kreditų valandos

Pasirenkamieji dalykai: 6 kreditų valandos... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Abilene
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Abilene Christian University

Finansų valdymo laipsnis ACU jungia apskaitos ir finansų principus ir remiasi mūsų liberalų meno pagrindas. Jūs ne tik atsiminsite savo prekybos priemones, bet ir suprasi ... [+]

Šiandieninė finansinė aplinka besikeičianti - tai visuotinė, politinė ir reguliuojama. Kadangi bankų, biudžeto sudarymo ir investicinių portfelių kūrimo pasaulis tampa vis sudėtingesnis, stipriai ir etiškai finansų vadovai viešajame ir privačiame sektoriuje tęsis.

Finansų valdymo laipsnis ACU jungia apskaitos ir finansų principus ir remiasi mūsų liberalų meno pagrindas. Jūs ne tik atsiminsite savo prekybos priemones, bet ir suprasite platesnį dabartinės ekonomikos kontekstą ir tai, kaip finansinių sprendimų priėmimo procesas daro įtaką organizacijų sveikatai.

Kursinis darbas

Jūs paimsite tokius kursus kaip:

Finansų teorija ir praktikaTarptautiniai finansų rinkaiVerslo finansaiInvesticijų principaiKą galite padaryti po baigimo?Finansų vadovasFinansų analitikasPinigų valdytojasKomercinis bankininkasInvesticijų analitikasAsmeninis finansinis patarėjasBiudžeto analitikasPatirties mokymosi galimybės... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Abilene
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Prairie View A&M University

Pagrindinis studijų sritis, vedančio į verslo administravimo (BBA) bakalauro gali būti labai naudingas. Studentai gali išplėsti savo patirtimi ir sužinoti naujausias tend ... [+]

Pagrindinis studijų sritis, vedančio į verslo administravimo (BBA) bakalauro gali būti labai naudingas. Studentai gali išplėsti savo patirtimi ir sužinoti naujausias tendencijas verslo rinkodaros, apskaitos, finansų, vadybos informacinių sistemų ar valdymo srityse. Studentai gali pasirinkti imtis žinių, kad jie mokosi sukurti sėkmingą karjerą viešojo arba privataus sektoriaus, arba net išbraukti savo ir pradėti savo verslą.

Specialybių

Verslo College siūlo didžiųjų penkiose srityse. Informacija apie reikalavimus, studijų planus galima rasti Apskaitos, finansų ir valdymo informacines sistemas departamento ar vadybos ir rinkodaros skyrius.

apskaita finansai Valdymo informacinės sistemos (MIS) valdymas prekyba Dvivietis Specialybių ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Prairie View
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba