Verslo administravimo bakalauro programos Jamaikoje

Palyginti geriausias verslo administravimo programas Jamaikoje - 2018

Magistras

Verslo administravimo bakalauras - tai akademinis laipsnis, kuris yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems pirmosios pakopos akademines su verslu glaudžiai susijusias studijas. Dauguma šio tipo studijų programų trunka nuo trejų iki ketverių metų.

Keletas universitetų Jungtinėse Valstijose turi prailginimo programas įvairiose Jamaika. Dauguma studentų, kurie stoti į šių neakivaizdinių studijų programų darbo specialistams, kurie nori tęsti mokslus nereikia perkelti arčiau tautos 's universitetuose. Jamaika yra trečia pagal dydį sala Karibuose.

Jau šiandien pradėkite savo verslo administravimo bakalauro programą Jamaikoje - 2018

Skaityti Daugiau

Bakalauro Mokslo Verslo Administravimo

University College Of The Caribbean
Internetinės Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 4 - 5 metų September 2018 Jamaika Kingston + 2 daugiau

Verslo administravimo programa suteikia išsamią ataskaitą apie organizacinio valdymo ir suteikia studentams teorinių ir praktinių žinių. [+]

Bakalauro Verslo administravimas

Verslo administravimo programa suteikia išsamią ataskaitą apie organizacinio valdymo ir suteikia studentams teorinių ir praktinių žinių tokiose srityse kaip organizacinės elgsenos, pramonės ir darbuotojo santykių, gamybos ir operacijų valdymo, strateginio valdymo ir smulkaus verslo verslumą. Ši programa leis absolventams atitinka darbo reikalavimus įvairių para-profesionalus karjeros galimybes ir taip prisidėti prie jų tvarumo verslo subjektams.

[-]