BBA programa kvebeke Kanada

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos kvebeke Kanada 2018

Magistras

Verslo administravimo bakalauro laipsnis (angliškai jis vadinamas Bachelor of Business Administration is yra trumpinamas BBA) - tai pirmosios pakopos akademinis laipsnis, kuris yra suteikiamas sėkmingai šio pobūdžio studijas baigusiems studentams. Dieninės šio tipo studijos paprastai trunka apie ketverius metus. Šio tipo studijas pasirinkę studentai paprastai nagrinėja tokias temas kaip komercija ir verslas.

Kanada yra geriausia šalis siekti savo aukštąjį išsilavinimą, jei esate interaktyvus asmuo. Beveik kiekviena etninė grupė yra atstovaujama Kanados todėl ji 'sa daugiakultūrėje visuomenėje. Kalbos barjeras nėra problema užsienio studentams, Kanada laikoma pasaulis 's lyderis kalbos mokymą.

Šis didelis prancūziškai kalbanti provincija Kanadoje yra daug ypač Prancūzijos vietinių gyventojų, gyvenančių šalyje, kai kalbama apie įmonės aukštąjį išsilavinimą pasirinkimas. Tačiau ne visi regionai naudoti prancūzų bet svarbiausia aukštojo mokslo institucija regione yra universitetas Kvebekas, kuriame studijuoja tūkstančius vietinių studentų kasmet.

Ieškoti verslo administravimo programas kvebeke Kanadoje 2018

Skaityti Daugiau

Verslo Administravimo Bakalauro (BBA )

HEC Montréal
Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų September 2018 Kanada Montreal

HEC Montreal, kur tai: rankų mokymo programas, stažuočių ir antrosios kalbos mokymosi HEC Monrealio BBA programos jūsų bilietas į rytojaus pasauliui. Nenuostabu, kad mūsų studentų ir dėstytojų padaryti savo ženklą, kur jie. [+]

Verslo administravimo bakalauro laipsnis (BBA)

HEC Montreal, kur tai: rankų mokymo programas, stažuočių ir antrosios kalbos mokymosi HEC Monrealio BBA programos jūsų bilietas į rytojaus pasauliui. Nenuostabu, kad mūsų studentų ir dėstytojų padaryti savo ženklą, kur jie.

&nbsp

Daugiakalbė Programos , Nes įsisavinti daugiau nei vieną kalbą tapo raktas į sėkmę šiandienos verslo pasaulyje, HEC Montreal siūlo keletą variantų, įskaitant trikalbis BBA-Šiaurės Amerikos pirmą kartą!

&nbsp

Tarptautinės Outlook Globalizacija - tai svarbus realybės šiandienos pasaulyje, todėl, siekiant padėti jums pasiekti veiksmų širdyje, HEC Montreal siūlo tarptautines stipendijas, tarptautines mainų programas, miesteliu užsienyje programos, andscholarships orientacijos. ... [-]