BBA programa jungtinėse Amerikos Montreal Kanada

Geriausios Verslo administravimo bakalauro programos jungtinėse Amerikos Montreal Kanada 2018

Magistras

Verslo administravimo bakalauro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems pirmosios pakopos verslo studijų programas. Šio tipo studijos paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Šis bakalauro laipsnis studentams gerokai padidina jų galimybes konkurencingoje darbo rinkoje, o taip pat ir atveria tolimesnių studijų galimybes.

Kanadiečiai teikia didelę reikšmę mokymosi ir sukūrė pirmojo kurso švietimo sistemą aukštus standartus. Ne tik Kanada saugią, švarią aplinką, tačiau ji buvo nuosekliai klasifikuojama kaip viena iš pasaulio geriausių vietų gyventi pagal gyvenimo kokybę JT.

Su įvairiais mokslo laipsnį suteikusių institucijų, Monrealis tarp Šiaurės Amerikoje, kuri turi didžiausią koncentraciją aukštojo mokslo centrų miestuose. Kai kurie iš žinomų šalies žmonių perėjo per miestą pagrindu įstaigoms jų diplomų ir studijų pažymėjimai.

Peržiūrėti verslo administravimo programas jungtinėse Amerikos Montreal Kanadoje 2018

Skaityti Daugiau

Verslo Administravimo Bakalauro (BBA )

HEC Montréal
Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų September 2018 Kanada Montreal

HEC Montreal, kur tai: rankų mokymo programas, stažuočių ir antrosios kalbos mokymosi HEC Monrealio BBA programos jūsų bilietas į rytojaus pasauliui. Nenuostabu, kad mūsų studentų ir dėstytojų padaryti savo ženklą, kur jie. [+]

Verslo administravimo bakalauro laipsnis (BBA)

HEC Montreal, kur tai: rankų mokymo programas, stažuočių ir antrosios kalbos mokymosi HEC Monrealio BBA programos jūsų bilietas į rytojaus pasauliui. Nenuostabu, kad mūsų studentų ir dėstytojų padaryti savo ženklą, kur jie.

&nbsp

Daugiakalbė Programos , Nes įsisavinti daugiau nei vieną kalbą tapo raktas į sėkmę šiandienos verslo pasaulyje, HEC Montreal siūlo keletą variantų, įskaitant trikalbis BBA-Šiaurės Amerikos pirmą kartą!

&nbsp

Tarptautinės Outlook Globalizacija - tai svarbus realybės šiandienos pasaulyje, todėl, siekiant padėti jums pasiekti veiksmų širdyje, HEC Montreal siūlo tarptautines stipendijas, tarptautines mainų programas, miesteliu užsienyje programos, andscholarships orientacijos. ... [-]